Kendisine yakıştırmasını bilen kadın mı, modayı takip eden kadın mı?

Siz hangisisiniz; kıyafet seçimlerinde kendisine yakıştırmasını bilen kadın mı, modayı takip edip buna göre kıyafet alan kadın mı?

0|0
170

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi gidip de 70lerde gibi giyinmenin alemi yok tabi modadan kendine yakışanı seçip alırsın olur biter:)

0|1
    0|0
    • Bence en doğru yanıt bu; ne modayı tu-kaka edip etkisini görmezden gelmeli, ne de moda diye kendine yakışmayanı giymeli.

• Teşekkür ederim:)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• modayı takip edicem diye saçma sapan giyinen, palyaçoya dönen kadını kimsenin beğeneceğini düşünmüyorum. kombinlerle kendine yakıştırmasını bilen ise toplumda her zaman dikkat çeker.

1|2
    0|0
  • Yakıştırmasını bilen insan her daim makbuldür.

0|0
    0|0
  • Yakıştırmak önemli.

0|0
    0|0
  • Yakistirmasini bilen kadin

0|0
    0|0
  • kendime yakısan tabı kı.moda sürü psikolojısını bı ornegı herkes begendı dıye ben begenmek zorunda mıyım ya da herkesın moda dıye aldıgı seye gucum yetmıyosa bakımsınz duzgun gıyınmeyen mıyım_?

0|0
    0|0
    • Elbette haklısın ama moda bir şekilde etkiliyor bence giyimleri.

• maalesef yok ve hiçte dikkatimi cekmedı ben senın yorumuna karsı gelmıyorum cogu ınsanı etkılıyo.ben rahat ınsanım arkadas daha cok psıkolojıme gore gıyınırım

• Tamam anladım ve elbette sen genelin dışında olabilrsin

• kendisine modayı yakıştırabilen kadın..

0|0
    0|0
  • hem modayı takip etmeli hem kenedene yakışanı giymeli

0|0
    0|0
  • Moda insanların aynılaştırılmasından ibaret.

İnsanları güzel kılan şey farklılıklarıdır.Bu yüzden kendine yakışanı giyen kadın..

0|0
    0|0
  • Elbette kendisine yakıştırmasını bilen kadın :)

0|0
    0|0
  • Modaya uyacağım diye bir çok bayan yanlış kıyafetleri alıp giyiyor ve kendini olduğundan daha kötü bir görüntüye sokuyor. O yüzden herkes kendine yakışanı giymeli bence

0|0
    0|0
    • Kendine yakışanı bilebilir mi peki? Yani herkesin zevki sence aynı seviyede mi? Bazen çok saçma kıyafetler görüyorum ama onu giyen kadın kendine yakıştığını sanıyor.

• Kendisine yakıştırmasını bilen kadın çünkü moda dediğin şey klişe bi durum herkeste aynı tarz vs.

0|0
    0|0
  • kendıme yakısanı..

0|0
    0|0
  • kendine yakıştığı tabikide :)

0|0
    0|0
  • yakıştırmak önemli.

0|0
    0|0
  • moda para ıstıyoo ne bulursam gıyrum ee yakısanı tabıı