Erkek arkadaşımın 3 yıldır ne yalanını ne de başka kıza baktığını gördüm

gerçekten doğrucu mudur yoksa bana çaktırmıyor mu ? yada nasıl deneyebilirim? başka arkadaşımın telinden mesaj falan attım 5 dk geçmeden bana biri bana mesaj attı dedi.

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• 3 yıldır beraberiz çok iyi has adamdı ayrıldık onu geri nasıl kazanabilirim. volume 2

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• :) seni kandırıyo diyip içinde hazırda patlamayı bekleyen kuşku barutunu ateşlemicem

bazen insanlar doğru söylerler yargılamaktansa tadını çıkar sen bu sorunu yakın bi kız arkadaşına anlat kendi aynı duyguyu yaşayamadığı için hasetliğinden kıskançlığından

varya kesin aldatıyo kesin falan diyip mutluluğuna gölge düşürürdü .

1|0
    0|0
    • evet ya öyle arkadaşlarım da vardı söyleyince iyi değil falan diyolardı

• biliyormusun ne kız arkadaşlar gördüm ben arkadaşlarının mutluluklarını elinden alıp sonra götlerine kına yakıp geçip karşıdan izleyip kahkaha atan . ben arkadaşlarımı tanıyorum be sus öyle şey olmaz diyebilirsin uyardıklarımda öyle diyordu anladıklarında iş işten çoktan geçmiş oluyordu .

• Seni aldatmasını istiyosun herhalde azcık güvenin şu adamlara ya aldatsaydı 3 yılda anlardın hertürlü

1|0
    0|0
  • Seni çok kez aldatmış terket

1|1
    0|0
  • Öyle bı çocuğu buldun evlen kacirma derim :)) dürüstlüğün bukadarina helal olsun derim:)) ya bu çoçuk akrabam falan olabilirmi acaba:)))))

1|0
    0|0
  • Siz kızlardan korkulur ya banada sevgilim başka bi kızın numarasından mesaj atmıstı ama anladım oda anlamıştır :D

3|0
    0|0
  • neden olmasın bu kadar sadık birisini bulduktan sonra onu denemeye bile ihtiyacının olmaması gerekir kanaatimce

2|0
    0|0
  • Yapmıyor işte adam daha ne istiyorsun. Hayır yapsa suç yapmasa niye yapmadı diye inanmazsınız. Ah siz bayanlar ahhh.. :)

1|0
    0|0
  • Bu işte bı terslik var gibi!:))

1|0
    0|0
    • evet banada öyle geliyo sanırım profesyonel

• Bulmuşun herkezin istediği türden birini daha açığını arıyorsun bu çocuk ya pro yada dediklerin doğru :D

1|0
    0|0
  • mutlaka caktırmıssındır :D denemek için 3 gün ugrasman lazım yani mesaj atıpda 5dk sonra yanastın mı anlar yavas yavas denemen lazım ama hakkını yeme belkide dogrucudur

1|0
    0|0
  • Yahu ne fesatlık yapıyorsun? 3 yıldan sonra, illa bi ayrılık sebebi bulucan dimi?

1|0
    0|0
  • sana sadık seni seven biri neden bityeni arıyon altında inanmak zor geliyor dimi?

1|0
    0|0
    • inanmak zor gelmiyo da mantığım terslik var gibi diyo

• neden ters gelsin ki seni çok sevmiş demek 3 sene dile kolay az bir zaman degil

• Sen ayrılmaya kulp arıyosun sanırım...

1|0
    0|0
  • burda neden soruyorsun sen anlayamadın mı beraber olduğun kişiyi.

1|0
    0|0
  • Neden monoton olan güzel ilişkinize yeni bir aksiyon katmaya çalışıyorsun.

1|0
    0|0
  • Sadık olur sıkıntı, sadık olmaz sıkıntı nasıl birşeysiniz yahuuu :)

1|0
    0|0
  • huzur batıyor bir taraflarınıza

1|0
    0|0
  • illa ilişkide aksiyon istiyorsun:)

1|0
    0|0
  • kızları anlamak zor valla, baksa ve yalan söylese daha mı iyi olacak. neden mükemmeli bulduğumuz da şüphe ederiz ki. mutlu olun çok mu zor.

0|0
    0|0
  • doğruyu sölüyo çocuk saklamıyo gerçekten doğrucu

0|0
    0|0
  • siz biz erkekleri geri zekalı mı sanıorsunuz yaa hiç anlamıorum farklı numaralardan mesaj atan sevgilileri güvenmiyorsan niye beraberlik yaşıyorsun arkadaşım kız arkadaşım da bana çok yapardı o numaraları bende üzerine giderdim sürekli kız arkadaşım var ama 2.yide hayır diyemem falan diye.. öyle popoya böyle pipi misali :)) vazgeçin bu dümenlerden sanki bilmiyoruz mesajın kimden geldiğini

0|0
    0|0
  • arkadaşının telinden mesaj mı atın ? o az olmuş ama, facebooktan fake hesap açıp ekle hemen. o da etki etmezse onun tanımadığı güzel bi kız arkadaşını gönder yanına , aşık olduğunu söylesin. bunlar yapıldı ve siz kadınlar bu konuda hayal gücü sınırsız varlıklarsınız. gerçekten size sadık birini bulsanız bile rahat durmazsınız siz. yapınız bozuk , yapacak bişey yok malesef.

1|0
    0|0
    • ekledim tabi sahte hesaptan kabul etmedi

Kızlar Ne Diyor 5

• Sürekli tetikte bekleme,biraz güven yahu.

1|0
    0|0
  • Her erkek aldatıcak diye bir kaide yok

1|0
    0|0
  • bu zamanda öyle birini bulmak zor .. Bence sende ona onun sana deger verdıgı kadar deger ver çünki zaten bellı etmese etmese nereye kadar bellı etmıcekki mutlaka eder ama eger anlamamıssanda demekı düzgün cocuk ..

1|0
    0|0
  • sanslısın canım ıns oledır..kuruntulara kapılma 3 yıl boyunca gormemısın bı yanlısını..

1|0
    0|0
  • Konuşma dilinden anlaşılabiliyor. Ben anlıyorum.

1|0
    0|0
    • korkulur sizden

• Haber olmasını istemezsem, olmaz bu kadar basit:) Ama günde 12 saat yazıştığım bir insan yazı şeklini değiştirmeden yazarsa ben anlarım.. O da beni aldatmıyo diye sevinir :D Böyle bir durumda arkadaşınıza yazdırın kendi kelimelerini falan kullansın daha inandırıcı olur..

Yükleniyor...