Dokunmatik telefonların hangisinde mesaj yazmak daha kolay?

arkadaşlar ben dokunmatik telefonla mesaj yazmaya pek alışkın değilim fakat geçen gün arkadaşımın ıphon s4 ünde mesaj çok çok rahat yazabildim acayip kolaydı.bunun gibi hangi telefonlardada yazılabiliyor mesaj kolay olarak.

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• dokunmatik telefon kullanma özürlüyüm.

0|0
    0|0
  • çin ve japon malı ve samsungun bellii 2-3 telefonu haric diyer telefonlarda çok kolay yazarsıın özellillee dokunmaditiği amoled 3.2 ve üzerii olan bütün telefonlarda senin parmakğını ekrana 1mm kala fark ediyo...Bu özelikteki telefonlar genele zaten akılıı telefonlar oluyo

0|0
    0|0
    • akıllı telefonlar yani.tamam sağol çok

• İphone derim dokunmatik hassasiyeti süper ks ye bile ordan takılıyom abla sen beni kırmıştın ama sorunu samimi bir şekilde cevapladım

0|0
    0|0
  • kullandıkları teknoloji hemen hemen aynı.ekranı kapasitif olanları alama onlar hassas olmur.mesela parmak dısındakı nesnelerle kullanabiliyorsun ws ama hassas olmuyor.

0|0
    0|0
  • ayfon .

0|0
    0|0
  • samsung g s3

0|0
    0|0
  • En güzeli iphone alıştıktan sonra tıkır tıkırrrr :)

0|0
    0|0
  • samsunglarda güzel

0|0
    0|0
  • al bi tane wireless klavye.kur programını.bluetoth ile mesaj yazarsın telefona.

0|0
    0|0
  • hepsi güzeldir

0|0
    0|0
  • blackberry ile mümkün bende şuan bb 10'u bekliyorum hayırlısı ile 1-2 aya çıkıyor tr'ye ne zaman gelir allah bilir ama beklemeden yurtdışından getirticem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• blcakberry kullanıyorum şuan gayet rahat yazıyorum. iphone da öyle.

0|0
    0|0
  • iphone tüm modellerinde rahat yazarsın en iyi dokunmatik iphone dadır. İphone bütün modellerini kullandım :D

0|0
    0|0
    • ben hayatta yazamazdım o mesaj yeri ufak gelirdi bana ıphonda baya büyük

• hiçbirinde

0|0
    0|0
Yükleniyor...