Siz nediyosunuz bu sene FENERBAHÇE için?

çok büyük bir degişim var bu sene hazır olsun herkez ben 10 yaşımdan beri trbünleredyim ama bu sene ayrı olucak şubatta askre gidiyorum ve şampiynoluk sözü istdim sen gidene kadar farı açıcaz rahat ol deeiler bu arada ben kongredeyim yaşam biçimim FENERBAHÇE sülalecek öyle bu senede maraton üstteyiim siz nerde olucaksınız yorumalrınız nelerdir?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben basketbol maçlarına gidiyorum.. Furboldan soğudum iyice.. Gerek GFB gerekse Yıldırım soğuttu beni.

0|0
    0|0
    • basketcandır ama tek suçlu gfb dir

• olay sadece pasolig değil.. Ayrıca pasolige yapılan itiraz da taraftar haklı.. milleti koyun gibi güdüp yandaşa gelir akıtıyorlar.

• işde biz herşeye ragmen almamzı lazımdı 3 temmzu bitmedi bu yüzden savaşa dwewam

Kızlar Ne Diyor 3

• Her sene destek oluyoruz her sene yanındayız Fenerbahçemizin ama bu sene farklı olacak gibi :) tribunler dolacak taraftar bir olacak gibi geliyor bana :D Pereira takıma ruh katacak ruh :D

0|0
    0|0
  • Hayırlısı transferlerden dolayı mı böyle düşünüyorsun :D :)

0|0
    0|0
    • yyoo bizim ölümüz sizi... merak etmesen bizde aksraya tayibin yanına çıksaydık şimdi biz 4. yıldrızı ama biz dik durşşumuzu bozmuyoruz aslada bozmicaz biz mustafa kemalin askerleriyiz aziz yıldırmla beraber asla pes etmicez biz yıkarız yıkılmayız siz 10. yıldızıda taksanız adam olmassınız olamicaksınızda FENERBAHÇE YIKILMAZ CÜMLE ALEM BİR OLSA BAŞA ÇıKAMAZ

• Tartış diye demedim adam gibi spor konusunu konuşan yok da görüşünü merak etmiştim. Kim kazanırsa kazansın hak etmiş ki kazanmıştır..

• öyle bir şey yok işde hak eden kaznamuıyo türkieyde malefes

• nebilim ay=:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Biraz uçuk biraz kaçık bu alemde OKUL AÇIK.

0|0
    0|0
    • sendemi okul açıktansın bende bir zmanalr ordandım ama gfb oldugu sürece oraya girmem ben sahadaki futblucalrıma bakarım büyük başkanında dedigi gibi ben sahasakialexi sewiyoru mdawanızda haksızsınız sefa abi beni iyi tanır şu an kounşmuyoruz çünkü yanlış yapıyoalr fenrbahçeey zarar veriyoalr

• Kazansada kaybetsede Gönüller fenerbahçem ile birlikte 💙💛💙💛💙

0|0
    0|0
  • fbli türk futbolunun anasını ziktiniz

0|0
    0|0
  • Tayyipin Fenerbahçesi için atadigi Demiorenin yeniden başkan olmasi Fb icin buyuk avantaj.
    Zira torpil olmadan Fb şanpiyonluk goremez ama Akp devri artık bitti artik yaptiginiz şikelerin ustu ortulmeyecek

0|0
    0|1
    • sizin kafanzı mı güzel be :) sen kisminki ben yılalaıdr bu işelrin içindeyim ben 10 aşındadn beri trbündeyim haaytım geçti bütün mutlulklarım mutsuzları ben orda ögrendim bütün hayatn gerçekelrini belkide tayip satılmış bir köpektir ewt bir kanadını yıktık tamamen yıkıcaz takındır o günler 3 temmuzun kahramanıdır tayyip edogan şu an 4. yıldırzdık ve 2 tane fazladan şampyoblugumuz vardı ama 3 temmzu kumpascıalrı bunu engeleldi ama yıklmicaz

• Locada oturan adam hayati bilmez

• sen rahat ol biz kale arkasındaydık sonra oralara geçtik bizde herşeyi gördük

Yükleniyor...