Facebookta birden bütün paylaşımları gördüm, nasıl oldu ?

tanıdığım biri var faceden ismini aradım ve sayfasına bakıyordum ama sadece bir kaç paylaştıkları görünüyordu.

onunla dört beş ortak arkadaşımz var ve birsuru şey ortak beğenimiz var. bugünde face profiline tekrar baktığımda safyasında birşuru eskiden paylaşmış olduğu şeyleri gördüm. bu nasıl olur ? önce görünmeyen sadece bu ayı gösteren, nasıl olurda birden bütün yıl ne yaptığını gösterir? bir hatamıdır yoksa benim sayfama baktığı yada ortak beğenilerimiz çok olduğu içinmi olmuştur?

birde nekadar çok ortak beğenimiz olursa okadar çabuk görme şansı varmıdır beni arkadaşlar önerisinde? (yani ordan bulup bakmışmidr? ismimi bilmiyor yanlız)

Güncellemeler:
soylemeyi unuttum benim arkadas listemde yer almiyor sadece 10 a yakin ortak begenimiz var. birde ortak arkadas. ilk once belirli bir sure yaptgi gorunurdu simdi profilinde ilk giriste hersey gosteriyor, paylastigi yazilar, muzik, foto vs

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• gizlilik ayarı kısıtlama özelliği vs.paylaştığı şeyleri görmemesini istediğin bi grup yaparsın o gruba eklersin istediklerini ve görmezler.sonradan açmış olay bu

0|0
    0|0
    • beni fark ettigi icin olabilirmi bu sence? ortak begenilerimiz yuzunden arkadas onerisne cikmisimmidr?

Erkekler Ne Diyor 2

• öncegizlilik ayarı

1|0
    0|0
    • ayarlari degistirmis diyorsun ? neden yapsinki bunu birden ?

• senn ıcın dgl bsksı ıcın ypmıstr blkı

• olabilir ama gecengun yani 2 gun once onun begendigi herseyi begendim (o gormuyor ne begendigimi ama arkadas onerilerinde cikabilmem icin sansim yukseksin diye) ve birden dun de sayfasinda olanlari acmis (arkadasinin arkadasi grebilir diye) baska faceden girince cikmiyor gorunmuyor. tesadufmudur? bu yoksa ben ne begenrsem begeniyim ona arkds olarak onerilmem mi ?

• o paylaşımları görebilecek arkadaş listesine taşımıştır seni

0|0
    0|0
    • ozaman beni görmus olmasi lazim. ortak begenimiz cok oldugu icin gormus olup yapmismidir? benimle arkadas degil yanliz

• tirsiyom :) platinik benimki :( bikere bakistik benim varlugimdan haberdar ama resmimi gordumu bilemem

• ne kaybediceksin ki? :) neyse, fazla çöpçatan oldum bu aralar :D sen bilirsin diyim :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Paylatiklarini herkese açmıştır. Gizliliği değiştirmiştir.

0|0
    0|0
    • olabilir ama gecengun yani 2 gun once onun begendigi herseyi begendim (o gormuyor ne begendigimi ama arkadas onerilerinde cikabilmem icin sansim yukseksin diye) ve birden dun de sayfasinda olanlari acmis (arkadasinin arkadasi grebilir diye) baska faceden girince cikmiyor gorunmuyor. tesadufmudur? bu yoksa ben ne begenrsem begeniyim ona arkds olarak onerilmem mi ?

• Bence tamamen tesadüf.

Yükleniyor...