Hoşlandığınız biri olunca ona muhakkak açılır mısınız?

Hoşlandığınız biri olunca ona muhakkak açılır mısınız? Ben açılamıyorum :(

0|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

• Ben açılmam. Erkek dediğin açılmalı.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Hoşlandığımı ifade ederim

Gönlü varsa evet der

Yoksa canı sağ olsun

Dünyanın sonu mu

Sen de git söyle

Ne var açılamayacak

0|0
    0|0
  • Acilmam. erkek olsaydim da herkese acilmazdim. bence kabul edecegini hissettiginiz kisilere acilmalisiniz.

0|1
    0|0
  • Ruh halim belirleyici bu konu da.

Genel de bunu direkt söylemem,söylemiyorum,söyleyemiyorum...

0|0
    0|0
  • bu işler çok zor. birinden hoşlanmak da yaş ilerledikçe çok zor. eğer ki hoşlandıysam kaçırmak istemem, en kötü ihtimalle belli ederim.

0|0
    0|0
  • şuana kadar açıldıgım kişilerde hep kendini birşey sanma gibi tavır meydana cıktıgı için içten yaşamayı tercih ediyorum .. devir kötü

0|0
    0|0
  • onu başkasının yanında görüp "keşke" demekten iyidir bir an önce aç duygularını

0|0
    0|0
    • keşke keşke ye sakın düşme arkadaş git aç aç duygularını kabul etmezsee etmez aklından çıkar

• tabi ki duygularını açmakla hiçbişey kaybetmezsin doğru olan içindekileri söylemek

• bende acılmam..

0|0
    0|0
  • Bi kız olarak bir kere açıldım o da hüsran oldu daha da açılmam

0|0
    0|0
  • Hayır. Söyleyemem...

0|0
    0|0
  • bende öyleyim..

0|0
    0|0
  • karşı taraftan bir atak gelmediği sürece hayatta açılamam...

0|0
    0|1
  • Biraz uzaktan tanırım ve zamanı gelince de hoşlandığımı tavırlarımla belli ederim :) Sonra oda benden hoşlandıgını anladıysam açlırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yalnız olmasını beklerim ve mesela adı ayşe olsun ayşe dışarıda biraz yürüyelim mi derim arkasından en yakın marketten bir çikolata tarzı bir şey alıp ikram ederim ondan sonra yavaştan sorular sorarak muhabbeti açarım . Tabi kız isteksizse bir şeyler uydurup özür dilerim yanlışlık oldu ve ya ben yanlış anlamışım derim. Dedikodu çıksa ne olucak sevmek ayıp bir şey mi ? Bunda utanacak ne var anlamış değilim dünyanın sonu deği ya :)

0|0
    0|0
  • Hoşlandığımı ifade ederim

Gönlü varsa evet der

Yoksa canı sağ olsun

Dünyanın sonu mu

Sen de git söyle

Ne var açılamayacak

0|1
    0|0
  • hemde çok rahat sonunda ya bir evet yada hayir

1|1
    0|0
    • dedikodu olasılığı?

• dedikodu mu bunlarla yaşamamalısın açıl gitsin en azından sonuç belli olur açıldım olmadı dersin açılmazsan kendini yersin

• dedikodu :) ben öyle seyleri asmisim ama açiliyorsam kendi açimdan emin olmam lazim yani ilk gördügüm bayana degil once tanimam lazim ve hosuma gidiyorsa açilirim

• gercekten hoslanıyorsam o kıza acılmayı bırak tavlamadan asla rahat edemem malesef egom bu konuda benı rahat bırakmıyor

0|0
    0|0
  • iki tarafta açılmasın abi ya , sev beni sev beni sev yaklaşmadan hesabı en güzeli :)

0|0
    0|0
  • ben açılırım mutlaka

0|0
    0|0
  • çok kolay değil bu..en azından benim için.

0|0
    0|0
  • Kendimi en kötüsüne hazırlayarak açılırım. Redmi edildim? Neeeext.

0|0
    0|0
  • Ben fırsatını buldugum anda açılırım, içimde kalacagına dışımda kalsın, şişik olurum yoksa :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...