Neredeyse hergün yaptığınız işler neler?

hergün yapmakta olduğunuz birşey var mı? mesela ben sabah kalkar kahvaltı yapıp evi topluyorum daha sonra süpürüyorum ve tv seyrediyorum. peki siz ?

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• Sabah kalkar kalkmaz yuzumu yıkar dıslerımı fırcalarım guzel bi kahvaltı hazırlarım bittikten sonra evi toplarım ev işlerimi bitirir okuluma giderim eger yetısemıyceksem klasik ev işleri anneme kalır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sabah kalkar kalkmaz Annemi seslendikten sonra banyo ya girer elimi yüzümü yıkar sakal tıraşı olurum.

Sakal tıraşından sonra annemin hazırladığı kahvaltıyı yaptıktan sonra İşi giderim.

Akşam işten dönünce de yine anneme seslenirim ellerimi yıkadıktan sonra yemek bir az dinlendikten sonra spor...

0|0
    0|0
  • duş almak

diş fırçalamak

namaz kılmak

internete girmek

bide nikotin tüketmek

1|0
    0|0
  • genelde 4 saat kadar uyurum. sabah kalkar kendime kahvaltı hazırlarım. spora giderim, kitap okurum, kendimi belli konularda eğitirim.

eğer çalışıyorsam.. kalkarım, çalışırım. kitap okurum. okyanusu izlerim muhabbet ederim gemidekilerle.

0|0
    0|0
  • ... Duş,diş,iş !

1|0
    0|0
  • işyerine gitmek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Sabah kalktıktan sonra duşa girerim daha sonra üzerimi giyinirim kahvaltı hazırlarım kendime sonra bulaşıkları yıkarım evi toparlarım dağınıksa.Sonra müzik açarım biraz dinlerim.Zeka oyunları oynarım ya da kitap okurum.Biraz yürüşe çıkarım eve gelirim.

0|0
    0|0
  • yataktan kalkar yüzümü yikarim, dislerimi fircalarim, makyajimi yapar sonra üniversteye giderim..tatildede hicbirsey yapmam, yatarim kalkarim disimi fircalarim ondan sonra gel keyfim gel :D

0|0
    0|0
  • uyu

uyan

dus al

elini yuzunu yika

kahvaltini et

kahveni ic

dislerini fircala

nete gir

pijamalari cikar,kiyafetlerini giy-makyaj yap

okula git.

okuldan gel.

yemek ye.

disari cik gez toz gel

aile bireyleriyle sohbet et cay-kahve ic

nete gir

uyu.

1|0
    0|0
  • sabah ilk isim dus almak sonra kahvalti yapmak kahvaltiyi topla disleri fircala nete takil bir kac saat sonra aksam yemegi yap ye tekrar nete takil disleri fircala su ic yat

0|0
    0|0
  • Yeğenimin yüzümü popişiyle ezmesiyle uyanırım.Elimi yüzümü yıkarım.Yeğeme bakarım annesi gelene kadar.Bi yandan ufaklığın döküp dağıttıklarını toplarım.ben evi süpürürüm o da viledayı hep aynı yere sürtüp durur.Ben her şey bitti derken bir bakarım yeni boyanmış duvarlarımızı bir kalem bulup kocaman kocaman çizmiş.Bir de onu temizlemeye uğraşırım her gün.Yaşlandım yahu.Ondan kurtulunca da bilgisayar başında stres atarım:))

0|0
    0|0
  • sabah kalkiyorum,banyoya giriyorum,sora kahvalti ediyorum,sora giyiniyorum makjay biraz, sora okula gidiyorum..hergun ayni seyler yaa

0|0
    0|0
  • Müziksiz geçen günüm yok gibi.

0|0
    0|0
  • aynen temizlik :)

0|0
    0|0
  • Yatağımı toplamak

0|0
    0|0
  • dişlermi fırcalamak:)