Arkadaşlar bilgisayarları fabrikalar yapmıyormuş, Allah yaratmış, neler düşünüyorsunuz ?

Arkadaşlar bilgisayarları fabrikalar yapmıyormuş, Allah yaratmış, neler düşünüyorsunuz ?

link

videoda üstün zeka adnan oktar bilgisayarın aslında fabrikalarda üretilmediğini allahın yarattığını söylüyor. bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? :D

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Ne sandın yavrum? Allah yarattı tabi. Go to power? :D

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Arkadaki kişilere güldüm ya maşallah deyip duruyorlar hahahahha...

Bu sitede aslında araftan bir yer, allah yarattı bakmayın.

0|1
    0|0
    • hakikaten heee maşallah enflasyonu var resmen. bence mutant bu adam lfsldjfslkdfjsdkl

• bunların yaptığı programlardan inşallahları ve maşallahları at geriye hiçbir şey kalmıyor :D

• Haklısın :D:D

• ona bakarsan ohoooo

Adam kendine Mehdiyim diyo töbe yarabbi

bi yerde herşeyi Allah yarattı ama bu . sadece insanlar şekil verdi falan falan diyebilirz . onu yaptıranda Allah inşAllah ,MaşAllah hocamıza çok zeki MaşALLAH

0|1
    0|0
  • camileride allah yarattı zaten ne bekliyordun ki? :D:D:D::DDDD

0|0
    0|0
  • allahın cahılı soytarısı dıyorum ben o adama

0|0
    0|0
  • Gs'yide yarattı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• O adam eskiden iiydi güzeldi de sapıttı iyice israildeki yahudilere baya baya sahip çıkıyo kardeşlerim diyo ne yapmaya çalıştığını anlamak zor din hakkında söylediklerinin hiçbirini takmıyorum doğru Allah yarattı ama adnan oktar tam anlamıyla artık bi mal

0|0
    0|0
    • ben bunların sahte fosil sergisine gittim. milletin içinde evrimle ilgili sorular sorduk, adamlar ağızlarını açamadılar, milletin içinde rezil oldular, sonra öfkelenince küfür ettiler, bunları yapanlarda bilim insanıymış. ufacık bir eleştiriye küfür eden bilim insanı görmedim ben. birde sahte fosilde gelen tepkilere biz insanca cevap verdik diyorlar, karşımıza aldık insanca oturduk konuştuk ama onlar bir bağırıyor çağırıyor diye yalan söylüyorlar.

• neyse, sahte fosili düzenleyen adamla konuştum adnan oktarın adamı, yahudiler hakkında ne düşünüyorsun dedim.. benim dünyada en sevdiğim ırk yahudi ırkıdır ve insanlar masonları yanlış tanıdılar bizler yakında dünyaya masonluğun ne kadar güzel bir şey olduğunu göstereceğiz dedi ve benin kanım donmuştu o an. bu kadar ulu orta göstere göstere yahudi ırkçılığı yapılmaz ki? sonra adnan oktar orada kızlara çakıyor sizlerde burada ayakçılığını yapıyorsunuz dedim çektim gittim.

• dediğim gibi önceden bu masonlarla en çok uğraşan foyalarını açığa çıkaran onlardı sonra nolduysa artık adnan oktar bi ara hapse atılmış ondan sonra oldu diyenler de var ama ne kadar doğru bilinmez

• Ya Adnan Oktar kim Allah Aşkına o adamı hala çözmüş değilim kendini din adamı sanıyor ama dinle alakası yok saçma sapan bir insan ben İnsanları Dinden soğutma çabası içinde olduğunu düşünüyorum ...

0|0
    0|0
  • Bilgisayarı yapan temelde insan,insanada o iradeyi veren Allah demek isdedi sanırım

1|0
    0|0
    • mahluktur diyor bilgisayara dabbetül arz diyor dikkatli dinlersen, fabrikada yapılmadığını iddia ediyor, yani fabrikada yapan kim? insanlar, yani insanlar yapmadı diyor, allah yaratmış bilgisayarda dabbetül arzmış.

• ne diyim ki bilemedim..

0|0
    0|0
  • maşallah maşallah

0|0
    0|0
  • link iyiydi güldüm bro. inşallah-maşallah

0|0
    0|0
  • bu youtube yorumları beni öldürüyor :-)

0|0
    1|0
Yükleniyor...