Erkeğin boks ile uğraşması size nasıl gözükür?

Erkeğin boks ile uğraşması size nasıl gözükür , kızlar ?

Güncellemeler:
Bu kuzey güney nedir anlamadım, kim kimin özentisi sokak serserilerinin mi ;) ,

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Benim hoşuma gider ama meslek edinmesini istemem. seveceğim adamın kaşını gözünü yamultanın hayatını yamulturum valla.. :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kıvanç tatlıtuğun Kuzeyin ilk zamanlarındaki hali gibiyse eminim herkese iyi gözükür değilse yorum yapmıyorum.

0|0
    0|0
    • Sokak serserisi gibi yani

• Yani diyorum karizmatiksen güzel görünür.

• Oooo siz uçmuşsunuz :) , tip , karizma ne kadar önemli diye sormadım ama sadece bunu öğrendiğinizde diyorum o kadar gerisi izafi kavramlardır başkasının beğendiğini o beğenmez

• boks yapmakla neyin mücadelesi içinde ?gibi düşünceler gelişebilir.

bana pek ilgi çekici gelmedi ne yaparsa kendinee..

0|0
    0|0
  • Hoşuma gitmez

0|0
    0|0
  • hosuma gıder cok cekıcı gelır..

0|0
    0|0
  • şahsen benim hoşuma gitmez çünkü çünkü sinirlenin ce sağı solu bellli olmaz valla :)

0|0
    0|0
    • Aslında öğrenmek istediğim bu neden bunula ilgilenenler deli gözüylemi bakıyorsun ;)

• Bence çok güzel olur keşke şöyle kick box yada fudo vs. gibi dövüş sporu ile ilgilenen bir eşim olsa kavga ederiz ne güzel her yerde ;)

• yok be bence hiç iii değil.d.d

• süperr sinirlenince gider birilerini yumruklar gelir :)

0|0
    0|0
  • kuzey güney dizi özentisi. herkes boksla ugrasır oldu nedense.

0|0
    0|0

• arkadaşlar bugün misli bir kupon yapayım diyorum . aranızda iddaa oynayanlar var ise şöyle banko 3 maç paylaşabilirler mi ?

0|0
    0|0

• arkadaşlar bugün misli bir kupon yapayım diyorum . aranızda iddaa oynayanlar var ise şöyle banko 3 maç paylaşabilirler mi ?

sss

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hacı bende boxla uğraşıyorum ve bence gayet karizmatik bence :D gerçi antremandan sonra karizma falan kalmıyoda :D

0|0
    0|0
  • ben uzun yıllardır thaibox yapıyorum kızlar üzerinde bi numarası yok kendin hoşuna gidiyorsa yap.

0|0
    0|0
    • Yapıyorumda , o dediğin farklı boks en sağlamı dövüş sporudur ,

• wing chun kung fu ustasıdır yanlız :))

• Bana basit geliyor normal sıradan sporla uğraşmayan birisine çok etkili olurlar ama boksöre sinek gibi geliyor onlar ;) , David haye var mesela şu anda en iyiler arasında isterse karşısına bruce lee gelsin yada wwe dekiler komaya sokar hepsini ;)

• boş işler kanımca egosal

0|0
    0|0
    • Şu soruyu sormam egosal doğru ama o sporu yapmak pek değil yani farklı bir duygu bence

• yorumum soru ıcındı kardesım ıyı geceler

Yükleniyor...