Neden bu kadar uzak davranıyor?

Sevgilimle ayrı şehirlerdeyiz artık beni eskisi kadar aramıyor eskiden hep o arardı saatlerce konuşurduk şimdi hep ben arıyorum ve çok kısa konuşuyoruz. Facede konuşurduk herzamanki saatte bekliyorum girmiyor bu durum çok canımı sıkıyo ben böyle üzülmeyi haketmiyorum ayrılmak istiyorum ama biliyorum cok acı ve vicdan azabı çekicem pişman olucam o yüzden ayrılan kişi ben olmak istemiyorum ama o da ayrılmak istedigini falan söylemiyor öyleyse neden bu kadar uzak davranıyor? :(

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• seni hafiften hafiften uzaklaştırma niyetinde .

0|0
    0|0
    • ama beni kaybetmekten cok korkuyo ayrılık lafı etmemden cok rahatsız oluyo. ayrılmak istedigimde yalvarıyo :S

• hersey icin tesekkurler

• ne demek her zaman bekleriz .

Erkekler Ne Diyor 3

• İleriye dönük duygusal bi ilişkiniz yoksa,uzak mesafe sınavından, sınıfta kalınsın.Kendini en kötüsüne hazırla.Umarım ilişkiniz düzelir

0|0
    0|0
    • benle konussa ne istedigini soylese ayrılmaya bile razıyım boyle sorularla bogusmak cok kotu.

• belkide cok fazla görüştügünüz konustugunuz için biraz bunalmıs olabilir fazla muhabbet tez ayrılık misali ama ben senden sogudugunu sanmıyorum bi süre mesafeli olun

0|0
    0|0
    • bende tam tersi boyle davrandıgı zaman benden sogudugunu sanıyorum cok uzuluyorum.. ki biz ayrı sehirlerdeyiz onla konusmaya ihtiyacım oluyo cunku yanımda degil. ama o benim hep aklımdayken ben onun umrunda bile degilim gorunuse gore.

• ayrılmak istedigimi soyledim yalvardı resmen aglicaktı kıyamadım :/

• bak ya napmaya calısıyo BU?

• çok muhabbet tez ayrılık getirir bence biraz kafa dinleyin bir birinizi özleyin

0|0
    0|0
    • bu benim icin gecerli degil yani gozden uzak olan gonulden de uzak olur veya fazla muhabbet tez ayrılık getirir vs. kabul etmiyorum seven insan hic bi sekilde sogumaz. simdiden soguyosa ayrılalım daha iyi.

• seviyorum ama bazen kafam karisiyo ayrilmak istiyorum o yalvarinca kiyamiyorum dayanamiyorum vazgeciyorum. ama bende en az onun kadar seviyorum.

• kafan çok karışmış durumda

Kızlar Ne Diyor 2

• tatlım kusura bakma bitmiş o ilişki sen ayrılırsan daha iyi o ayrılırsa yedirmen daha zor olur en azından olmuyodu bitti ben ayrıldım rahatlıgı olur.

0|0
    0|0
    • tam tersi canım ben ayrılınca cok vicdan azabı cekiyorum o ayrılırsa daha az acı cekicem biliyorum.

• çok ilginç :D

• malesef oyle :D

• Canım öncelikle merhaba senin için üzüldüm ancak sevgilin soğuk davranıyorsa ve eski haliyle arada büyük bir fark yaratıyorsa ortada bir olay var . Senin ayrılmak istemediğini farkındayım ancak o ayrılmadan senin ayrılmadan dahamantıklı olabilir . Yani en azından terkedildim durumunu yaşamazsın . Bide farklı şehirlerde oldugunuz için birbiriniz sogumanız da bugun olmasa bile yarın olacaktı .. Ama karar senin .

0|0
    0|0
    • Merhaba canım. Evet eskiye gore biraz daha soguk gibi. Ona soyleyince yok oyle bisey sen yanlıs anlıyosun diyo ama oyle benle eskisi kadar cok konusmuyo hep kısa kesiyo. Daha once de boyle yapmıstı ayrılmak istedigimi soyledim yalvardı ayrılmak istemiyorum dedi dinlemedim ayrıldım sonra cok pisman oldum geri dondum. Yani ayrılan ben olursam pisman olucam o yuzden terk eden degil terk edilen taraf olmayı tercih ederim. Bu sekilde daha cabuk unuturum vicdanım rahat olur hic olmazsa.

Yükleniyor...