Yaşamak için neden arıyorum

Yaşamak için neden arıyorum? arkadaşlar

yaşamak için nedeni olanlar varsa rica etsem

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• cevrene bakman yeterli ama görmeye çalış.

1|0
    0|0
    • göremiyorum yardım etsen

• böyle ama onun gözlerine bakınca herşeyi unutup gülebilmeyi özledim.

şimdi zewki kalmadı

• evet haklı olabilirsin ama emin ol bu ayrılık olgunlaştıracak seni.

Erkekler Ne Diyor 13

• Sanatla uğraşmalısın.Sanat dünyayı değiştirebilecek en büyük silahtır.Bu müzik veya tiyatro olabilir.

1|0
    0|0
    • müziğe yeteneğim yok ama resmi deniyorum

• hiç bir sebebin yoksa bile ilerde neler olcak merakıyla yaşa heleki bir bayansın merak hatsafada olması lazım :)

1|0
    0|0
    • merakımda gücümde kalmadı son gibi geliyor artık

• tamam o zaman o gözlüğü nasıl çıkarırım onu söyle o zaman

• ben sana net birşey diyememki daha önceki yorumlarda söyledlim bir kaç şey ama zaten denemişsin söylediklerimi. hani senin nasıl bir piskolojide oldugunu bilsem Aranan kan bulundu şu lazım sana diyebilirim ama malesef bu şartlarda zor

• link

Bazısının yaşamak için o kadar çok nedeni var ki...

1|0
    0|0
    • :(( iyi işte burdan bir boğaz eksilirse ordan bir boğaz doyar

• bende uğruna yaşanılacak bi kişi arıyodum ama vazgeçtim yok sanırım..

1|0
    0|0
    • hoş geldin nasıl katlanılıyor böyle yaşama

• bulalamam kalmadı :((((

• bi klüp mü kursak ne yapsak umutsuz vakalar diye :) ekle beni vaktin varsa konuşurz gece uzun mevzu derin bi anlam buluruz belki farkı bişey

• ölmemek için yaşa.

1|0
    0|0
    • yapamıyorum onu canım katlanamıyorum

• bende yaşama meraklıs değilim ama şu an için hedeflerim var hayallerini düşün

• hedef koymama fırsat vermiyorlarki benim yerime ayarlıyorlar nedenim kalmadı yoruldum

• ölmek için bi nedenin var mı? :)

1|0
    0|0
    • çok var ama ölmek istemiyorum.

ama böyle yaşayan bir ölü gibiyim yaşamak istiyorum

• incitmek istemezsen birini.daha dikkatli davranırsın incitmezsin.bak sana bi hikaye anlatim :D

yüksek bi dağın tepesinde bir bilge yaşarmış.Bu adam herşeyi bilirmiş.bigün bi adam demiş bilgenin yanına gidicem elimde bi kelebeği tutucam.ona sorucam.bu kelebek yaşıyor mu ölü mü diye.yaşıyo derse avucumu sıkıp öldürcem, ölü derse bırakıcam uçacak.neyse bilgeye gider sorusunu sorar.Elimdeki kelebek yaşıyor mu ölü mü? bilge der ki : O senin elinde.

birini incitip incitmemek.bu senin elinde :D

• haklısın

• biraz okudumda yorumları sen her şeye kapamışsın kendini ya kafesteki kuş sadece kafestedir ama doğadaki kuş sonsuzluktadır ve yapacakları vardır hayata dair...

1|0
    0|0
    • kafesten nasıl çıkacağımı ögretirmisin?

• yok artık lebron james sende bu umutsuzluk olduktan sonra çölde kutup ayısıda görürsün sen bi olumlu düşün artık yaa :)

• bende o umutsuzluk yeni başladı bir kabustan uyanamadım ama bu kaçınçı kabus hayatımda yaralıcak ne varsa üstüste gelmiş durumda

• hayatın gerçekleri iyisiyle kötüsüyle..

1|0
    0|0
  • Ben gerçek sevgiyi arıyorum gözlerine bakınca içinin güldüğü bu bile yaşamak için sebep

1|0
    0|0
  • neden ölmek için neden aramıyorssun daha kolay olur

1|0
    0|0
  • Seni hayata bağlayacak bir şeyin yok mu?

1|0
    0|0
    • yok kaşmadı

• saol

• Yaşamamak için ne neden var onu sorgula bence..

1|0
    0|0
    • çok naasıl bir neden istersin

• nedeni yok nasılı var o da sürünerek ;)

1|0
    0|0
    • :((

• elinde sonunda gideceğim yerde şu anda gitmek istemiyom burda ailem var üzülmesinler arkamdan ağlamasınlar istiyom sadece

• sen çok şey istiyon bence ;) otur oturdugun yerde adam gibi kimseyi üzme

Kızlar Ne Diyor 8

• yorumları okudumda Allahın bir kulu Allahın icin seni yaradanın icin yasa dememiş. yasama nedeni nedir sylermisiniz... bu canı verene saygı duymaktır.verdiginden ötürü nimetlerinden ötürü sana bu hayatı sundugundan ötürü. bizim secenegimiz yaptıgımız itaate verilen karsılıklarla belli olur. şu an yasama sebebim yok diyorsun öyle degilbide şöyle düşün şu an hayatında encok istedigin seyler vardır umarım en cok arzuladıgın insan hedefleri dogrultusunda kosan br varlık olmalı boslukta kalısı onu sebebsiz sorulara iter. velhasıl hayatta istedgmz o ''en''leri haketmk icin Allah yolunda inanarak calıs cabala.. böyle boş düşüncelerle vakit gecirmek icin hayat kısa;) vesselam..

1|0
    0|0
  • Allah rızasını kazanmak,başka nedenim yok;hayattan iğreniyorum çoğu zaman ama sebebim var işte,çok geçerli bir sebebim:)

1|0
    0|0
  • anne olacağın günü hayal et

1|0
    0|0
  • aılen var baska sebep arama

1|0
    0|0
  • ölmek için sebebin çoksa yaşamak için bi nedenin olamaz..

1|0
    0|0
  • kendinden daa büyük bi nedenin olabilir mi ki.

1|0
    0|0
    • ne gibi?

• sevemiyom işte şu anda nefret ediyom

• neden canım anlatmak istersen mesaj atabilirsin konşabiliriz.

• Din, ailen, başarmak veya yapmak istedin birşey

1|0
    0|0
    • yok canım ailem var birtek onlarda saolsun benim yerime herşeyi yapıyor başarmama izin vermiyorlar k

• gelmiyor o yaşam isteği denen illet

• O zaman ölümden korkarark hem bu dünya icin hemde hayirli bir kul olman icin öbür dünya icin yasamalisi

• canım bana emanet emanete hiyanet etmen ben.

1|0
    0|0
    • bende hiyanet etmek istemiyom ondan soruyom

Yükleniyor...