Kapat

Ricardo Quaresma porto ya gidiyor mu?

Böyle haberler okuyoruz.Sizin görüşleriniz nasıl arkadaşlar?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Quaresma disiplinsiz bir futbolcu olarak kaldı insanların akıllarında dimi?diyelim öyle..Allah'ınızı severseniz veli kavlak disiplinin kralı olsa ne olur?takıma katkı verebiliyor mu?madem q7 yi sorunlu buldu yönetim,eyvallah ama sen adama neden hiç bir maç şans vermedin?hayat bile insanlara bir kaç kez şans verirken sen neden sustun samet aybaba?sen t.d olarak diyemez miydin başkanına ben bu yetenekli,dünyaya kendini ispat etmiş yıldızı adam edebilirim,kendime güveniyorum diye?ben şu anki takımımdan,oyunumuzdan,iştahımızdan,takım ruhundan çok memnunum 2 oyuncu hariç.veli ve olcay.olcay iyi bir yedek olabilir kendini geliştirirse ilk 11 e girebilir,kaçıra kaçıra atmayı öğrenir,velinin bu takımda hatta semtte işi olmamalı ama q7 ye o kadar para veriyosan 3.750 boş yere FEDA edilecek bir para değil..bir şans verilseydi bence gururunu ortaya koyup en iyi sezonunu geçirirdi.saygılar sevgiler.herşey beşiktaşın hayrına olsun...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• amaan adam nereeye gitcekse gtisin artik, sknti basti migdem bulaniyor artik onun hakkinda haber gördükce -_-

0|0
    0|2
  • Q7 ye ne oalcak hala anlamadım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Vallaa s,ktrsn gitsn

0|0
    0|1
  • ali asım balkaya'yla takas yapacaklarmış

0|0
    0|2