İnternette tanıştığınız ama yüzünü hiç görmediğiniz biri!!

İnternette tanıştığınız ama yüzünü hiç görmediğin birine,sadece yazdıklarından dolayı ilgi duyar mısınız ? 2 hafta önce nette biriyle tanıştım ( ks'den bu kişi ) ve hoşuma gitmeye başladı çocuk,sizce böyle birşey mümkün mü ? :((

Güncellemeler:
Arkadaşlar çocuk bana senden çok hoşlanıyorum dedi ama ben bir cevap vermedim,şaşırdım deyip biraz ağır davrndım beni hevesli sanmasın diye,tekrar konu açar mı acaba :( yoksa benim mi konu açıp cevap vermemi bekler ?

0|0
12|23

En İyi Kız Görüşü

• bizzat yaşadım bunu saatlerce msn de konuştuk cam eşliğinde ben gerçekten hoşlanmıştım fakat onun dedikleri hiç de dogru degıldı ... Ki benim gbi aptallıkabidesi olursun bnce bulasma

1|0
    0|0
    • Hadi ya bu kadar kötü bir durum yani :(

• bence doğru söylemiş herşeyin bir zamanı var acele etmenin anlamı yok hem aşk bu kadar kolay olan bişey değil ama sen her ihtimali düşünerek konuş belki zamanla sana olan ilgisi azaladabilir bu ihtimali unutma! Hrşey gönlünce olsun arkadaşım...

• kblet bekir ben :((

Erkekler Ne Diyor 23

• size mutluluklar sözüm kardeşçe :)

0|1
    0|0
  • mümkündür bence ve gayet normal bir durum... sonuçta karşındakide makine değil bir birey... sohbeti ve samimiyeti yakaladıysan neden olmasın... lakin ben açıkca söyleyeyim.netten çok kişiyle ısınma turları attık ama görünce çoğu zaman kaçtım :)) yani birebir görüştüğümde oldu ama sayıları 3-5 i geçmez... demem o ki sana görmeden heyecana kapılma :))

0|0
    0|0
    • Yani görünce olay bitiyor mu :) Çok yakışıklıyım diyor ama ben resmini görmek istiyorum gibi bişey demeye çekiniyorum,yanlış anlaşılmasın diye..

• O benim resimlerimi gördü zaten,aşırı bir şekilde begendi beni,çok tatlısın çok güzelsin,bebek gibisin falan sözler söyledi,çıkarken yanaklarından öpüyorum diyerek çıkıyor :) Ama ben onu falza ciddiye almadım başlarda,şimdide hoşuma gitmeye başladı..

• oldumu şimdi ama yaa.. o seni görmüş sen görmemişsin...sorsana inmisin cinmisin neyin nesisin :)) msn de karşılıklı olmayacaksa resim asla koymam asla cam açmam... bence mutlaka gör.. sanal da kısa ilişkiler eğlencelidir... sorun yok devam et..lakin görr mutlaka :)

• İnsanların nerede nasıl tanıştığı önemli değildir. Tanıştığı kişinin kendine uyumlu olması ve kalbinde yeri olup olmadığını benimsemesi önemlidir. Eğer güvenip ondan hoşlandıysan saçma görüşler dışında birlikteliğinizi pekiştirebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • aldat gitsin ! ! ! ! ! ! !

0|0
    0|0
  • sen yakın davran.. o gerisini getirir :)) hem sen istiyorsan varsın hevesli sansın.. neden kendi tavrını saklamak istiyorsun ki.rahat ol

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum bende kararsızım :( korkuyorum aslında ya benim duygularımla oynarsa diye,napıcağımı bilemedim,senden çok hoşlanıyorum dedi bende çok şaşırdım dedim öyle kaldı..

Sonra bana cevap vermedin veya senden bir cevap bekliyorum gibi bişey demedi,benden mi bekliyor acaba ?

• ee tabi seninde ondan etkilendiğini duymak isteyecektir..bı normal bi durum.. yoksa senin ilgini hissetmeyen bi erkek muhabbete neden devam etsinki.. o kadarda salak yerine koymayın erkekleri ama:)) peşinden koşar ama uzatırsan ve ilgini belli etmezsen gruru kırılır.. gerçi herkeste durum böyle olmuyor ama bende böyle oluyor.. ilgilenirim.belli ederim birkaçgün beklerim sakince duygularını tartması için.. ama sonra karşılık beklerim.karşılık yok sa neden ilgilenmeye devam edeyim ki.anlamsız:):)

• mümkün bence sonuçta eğer gerçekleri yansıtıyorsa burada yazılanlar, insanlar birbirlerini tanıyabiliyorlar. gerçekleri yansıtıp yansıtmadığı da bir kez görüştüğünde az çok belli olur zaten

1|0
    0|0
  • mumkun baktın zaman normal hayatta tıplerı alakasız ıkı kısıyı elele gorebılıyoruz. tıplerı uyusmasada kafalar uyusabılıyor

0|0
    0|0
  • durumun vahim :D

0|0
    0|0
  • olur gıde bakam :D

0|0
    0|0
  • konusma tarzı iyi olablir kendiside iyimidir acaba bilemessin dilin kemigi yok her ihtimalı dusunebilirssin

0|0
    0|0
  • Oturup bi kahve içmek lazım bence,

Kuru kuru yazılarını okuyarak olmaz.

0|0
    0|0
  • Şu an internet kişiliğiyle konuşuyorsun bebeğim .. Kendisiyle birebir tanışman lazım ..

0|0
    0|0
  • olmaz böyle şeyler yormayın kendinizi

1|0
    1|0
  • Sanal ortamda herşey mümkün,Bence hiç yüzünü görme,işin gizemi kaçar

0|0
    0|0
  • senin cvbını bekler

0|0
    0|0
  • konu açar gibime geliyor.

0|0
    0|0
  • Gayet normal neden olmasın :))

0|0
    0|0
  • 1 düşüne tarzı 2 tipi yapısı

0|0
    0|0
  • kesinlikle mümkün tanışınca büyü bozulmasında

0|0
    0|0
    • Bilemiyorum bozulabilir de :)

• Çok haklısın ama resmini görmek istiyorum demeye çekiniyorum,yanlış anlamasın diye yani

• aşk olsun neden yanlış anlasın

• En iyi cevap seçilince mümkün olabilir.

0|0
    0|0
  • Burada aynı şey benimde başıma geldi berfin di adı bir gün sessizce çekip gitti çok bağlanma .s

0|0
    0|0
  • Sitede bazı kadınlar var, o kadar güzel yazıyor ki... Konuşuyoruz, okuyoruz, tartışıyoruz...

Beynini seviyorum sadece. Hani kadın profili tamam ama erkek olsa bile önemli değil. Yani bana "Haha nasıl işlettim seni. Azuflşasdsşalm" falan dese "Neyse, ne diyorduk..." diye konuşmaya devam edeceğim tiplerden.

0|0
    0|0
  • olabılır nıye olmasın bence gıt tanıs :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• bana anlamsız geliyor

0|0
    0|0
  • Hrr kim bu ya

0|0
    0|0
    • ks den biri işte,tanımazsın çünkü fazla aktif değil,sadece benimle mesajlaşmak için giriyor

• tamam o zaman <3

• Isim ver referans olalım.

0|0
    0|0
  • bence mümkün. yazdıkları,söyledikleri senin ruhuna dokunduysa,okurken yüzünü tebessüm ettirdiyse , etkilenmen gayet normal.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle ya,çok hoşuma gidiyor,güldürüyor beni.

• isim ver isim.

0|0
    0|0
  • ola bilir sonuçta onla yazışıyor sunuz ve unun duygularını anlıya biliyor sunuz o yüzden hoşlana da bilirsiniz tabi...

0|0
    0|0
  • Hayır olmaz. Çünkü o internetten tanıştığın ama güvendiğin insan adi şerefsiz ve pislik çıkıcak ve sen bunu çok geç anlıcaksın.

0|0
    0|0
    • Her erkek aynı mı arkadaşım ? :( zor iş yaa

• Aynı. Bir kaç ay sonra buraya ağlayarak beni aldattığını öğrendim diye geldiğinde daha iyi anlıcaksın.

• Fikirleri sana nokta atış gelir. Beğenirsin. Ama fikirlerini diyorum. Burada belli kalıpta tanırsın sadece. Gerçekte böyle değiliz. Birileri bize soru soru sormaz seri halde, burdaki gibi şartlı cevap vermeyiz. Bu yüzden emin ol.

0|0
    0|0
    • Daha yeni tanışıyoruz zaten ama o bana bayağı ilgi gösteriyor çok güzelsin falan diyo

• evet mumkun olabılır..

0|0
    0|0
  • Bu soruyu gorup,detaylari incelediginde beni madara ettin diyerek hizla uzaklasir.

0|0
    0|0
  • net olayı yaş iş arkadaşım valla acı tecrübelerim var bu konuda ama bu siteyi bilemem tabi

0|0
    0|0
    • hadi ya :( napıcam peki ben ?

• :( Nasıl şeyler yaşadın,sevgilimi oldunuz ? Özel değilse anlatır mısın :(

• özele gel burdan yazamam .

Yükleniyor...