Sizce vücut yapmalımıyım?

Arkadaşlar biraz fit durmak istiyorum. Aslında doğal bir vücut olarak azda olsa fitim ama sporla daha güzel olacağına inanıyorum.
Boyum 1.83~1.86 , kilom 70-73 aralığında sizce spora başlamalımıyım ve çok abartılı bişey yapmak istemiyorum düzenli beslenme ile takviye gıdalar ilaçlar kullanmadan ne kadar sürede güzel vücut olur? Bide kollar 32cm 37-38 ne kadad sürede olur?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Yıllardır spor yapıyorum ve bir çok kişiyi spora başlatmışım ve herkese şiddetle tavsiye ediyorum, sende en kısa sürede bir spor salonuna kaydını yaptır. Kollar küçük kas grubu olduğu için büyütmesi biraz daha uzun sürer. 5cm kol kası kalıcı olarak büyütmek biraz zor. Her antrenmanda ön ve arka kol çalışırsan kolun antrenmanda 2 ile 3 santim arası büyür fakat antrenmandan 1 saat sonra eski haline döner 5 veya 6 ayda kolunu 5 santim büyütebilirsin. Takviye besinler kullanarak bu süreyi bir kaç hafta daha kısaltabilirsin, şimdiden başarılar

0|0
    0|0
    • Eyvallah da bişey daha sormak istiyorum kollarım boy kilo oranına göre küçükmü sence? hiç spor yapmışlığım yok ya da ne biliyim bir egzersiz felan

• Aklına takılan her türlü konu hakkinda mesaj atabilirsin :)

• Sağol 😄

• Yap tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...