Erkek jinekolog çok, kadın ürolog az bunun sebebi nedir ?

Erkek jinekoloğun fazla olması erkeklerin kadınlara olan ilgilerinden mi kaynaklanıyor bundan mıdır erkek jinekolog fazlalığı ve kadın ürologlarının az olması kadınların erkek mahreminden ürkmesinden mi kaynaklanıyor arkadaşlar ? Yani sonuçta jinekolog kadın üzerine ve ürolog erkek üzerine olduğu için daha çok olduğu için karşı cins bu mesleği sadece ilgi duyduğu için seçmez mi ? Not : Bu soruyu sormamdaki neden son zamanlarda özellikle jinekolog alanında sapıkların aşırı artması ve Sağlık bakanlığının bu konuda harekete geçmesi.

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• kadin bir saglik sorunu olmamasi durumunda jinekoloja gitmez. ama kadin urolog olsa erkek doktor bi elle bakalim neyi varmis, doktor sola yatiriyorum iyimi eki eki seklinde rahatsiz etmeler olabilir diye dusunuyorum D:

0|0
    0|0
  • insan cinsellikten soğur bu mesleklerde :D üzülüyom onların durumuna :D

0|0
    0|0
  • Eşinden soğutur insanı Sex hayıtları nasıl acaba onların.,kolaymı öyle,pisi varr temizi var,Sapıklık işine hiç girmiyorum,kendi tercihi ,kanı bozuk sa bi insanın

0|0
    0|0
  • herkezin tuttuğu nese devamını demıyım :D

0|1
    0|0
  • Sen bunlardan birini yapmak istermiydin?

0|0
    0|0
  • sağlık bakanlığı ne yaptı bu konuda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ne alaksı var ya .kadın doğumda para var diye seçiyolar .kadın şeyi görmek için jinekolog olmaz kimse .zaten ordaki hastayada ihtiyacı yok ki doktorun bir sürü kadın olur çevresinde

0|0
    0|0
    • Müneccin misin nerden biliyorsun vajina istemediklerini ?

• vajina ister tabi hasta vajinayı değil sağlıklı kadını ister her sağlıklı erkek gibi .ordaki hastayı ne yapsın onu hasta olarak görür

Yükleniyor...