Facebook'ta beğendiği sözler hissettikleri olabilir mi?

Ya arkadaşlar saçma bir soru olabilir ama bana da hak verin :) Ayrıldığım sevgilimi facebooktan sildiğim için takip edemiyorum sadece arkadaşlarının duvarlarına bakınca onların paylaştığı bazı sözleri beğendiğini görüyorum. Mesala bir arkadaşının " artık ne duamsın ne de bedduam.." " Gidenin ardından nokta koy ki, gelen buyuk harfle başlasın.." sözlerini beğenmiş, Diğer yandan başka bir arkadaşının da sonu " göründüğüm gibi iyi değilim " ile biten bir sözü beğendiğini gördümm . Sizce bu sözleri o da öyle hissettiği için mi beğeniyor yoksa sadece hoşuna gittiği için olabilir? Empati yapın lütfen... ;)

Güncellemeler:
Ben göreceğimi bildiği için beğenmiş diyenler maalesef yanıldılar çünkü o arkadaşları ben de ekli değil sadece duvarları açık herkese öyle gördüm :)

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Kimse hosuna gitmeyen veya kendisini etkilemeyen birseyi begenmez ;))

1|0
    0|0
    • haklısın ama benden sonra nokta koymasın ya ... :((

• evet canım bu evreyi de atlatacam inşallahh.İnşallah mutlu olurum artık ...tabi sen de mutlu ol canımmm inşalllahhh..

• Insallah güzelim Allah herkesi mutlu etsin, ama mutsuzluk olmasaydi mutlulugun degerini bilemezdik. Ayrilik tabiikide zor, hemde çok zor. Ama seninki çok taze dedigin gibi unutacaksin elbette zamanla. Gerçekten zaman herseyin ilaci bu bir gerçek :)

Erkekler Ne Diyor 2

• sırf seni etkilemek için beğenmiş olabilir ki başarmış bunu

0|0
    0|0
  • Ben sadece hoşuma gittiği için beğeniyorum onu bilemem. Ayrıca çok kro sözlermiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• mantikli geldigi icin begenmis

1|0
    0|0
  • senin göreceğini bildiği için sana gönderme yapıordurr kesin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...