Spor salonunda 3 ayda kaç kilo verebilirim?

merhaba arkadaşlar spor salonuna 3 aylık yazılacağım 3 ayda 20 kg vermek istiyorum mümkün müdür mümkünsede nasıl verebilirim günlük almam gereken besin kalorisi nedir bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• ayda 5 kg gıder

0|0
    0|0
    • peki günlük ne yemeliyim öneriniz var mı?

• Mümkün, 3 ayda çok rahat verirsin, ama bu işin %80 i yemek gerisi spor !
    Bana kalırsa salona gitmektense evde insanity workout setini çalış, ben 63 günde 18 kilo vermiştim ama diyet filan da yapmamıştım.

0|0
    0|0
    • peki ne yedin ne içtin

• Valla tatlıyı bırakamadım, ama genellikle ev yemekleri, ama yemeklerin kendisi, ekmeği azalttım, günde 3 litre su içmeye başladım, bol bol elma, armut, ananas, marul vb. şeylere yüklendim, XL bedenden S bedene düştüm.

• darısı başıma inşallah

• Sıkı bir antrenman ve beslenme ile 10-15 kilo verebilirsin

0|0
    0|0

• Ne yemelisin diye sana bir şey söyleyemem çünkü herkesin bünyesi farklı ve herkeste farklı sonuçlar ortaya çıkartabilir ama bol su ve yeşil çay tüketirsen kilo vermende çok büyük etki sağlayacaklardır. Bir çok yağ yakıcı ürünün içerisinde yeşil çay bulunmakta. Günde 3 litre su ve 3-4 tane yeşil çay içmen faydalı olacaktır ve hamur türü şeyler yemektense basit karbonhidrat içeren besinleri tüketebilirsin. İnternette basit karbonhidratların ne olduğunu bulabilirsin

• teşekkür ederim

• 14-15 kilo verirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 10+ verirsin rahat. Spor hocana sorarsan o sana diyet listesi verir zaten şu kadar protein şu kadar karbonhidrat diye

0|0
    0|0
    • eski gittiğim yer vermemişti buranında vereceğini sanmıyorum

• İnternette vardır o zaman ama kesinlikle çikolatadır ekmektir şekerdir tuzdur bu tip şeyleri kes

• Yemekten kes spor yap düzenli

0|0
    0|0

• Bende 2 aylık yazıldım görcez bakalım :)

0|0
    0|0
    • inşallah veririz ayoll :D

• benim kilo vermem gerekmiyor ama sıkı can iyidir sıkılaşalım :D

• ohh ne güzel yaa keşke derdim o olsaydı hahah :D

• 3 ayda 10-12 civarı normaldir bence 20 fazla

0|0
    0|0
  • 20 kilo veremezsin bence verirsende bu saglikli olmaz ve kisa sürede geri alirsin

0|0
    0|0

• Sana baglibapla

0|0
    0|0
Yükleniyor...