Sizde etki bırakan fakat adını bulamadığınız ya da ismini hatırlamadığınız bir film var mı?

Evet arkadaşlar sorum sizlere .....................:)

küçükken bir kanalda rastgeldiğiniz ya da izleyip de çok beğendiğiniz sizde etki bırakan fakat adını bulamadığınız ya da ismini hatırlamadığınız bir film var mı?

Güncellemeler:
mesela ben küçükken gece bir film izlemiştim. filmde küçük bir kız vardı, gözlerini kırpıp eşya vb. şeyleri hareket ettiriyordu.

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• evet var ismini bitürlü hatırlayamadığım beni etkilemişti iki çocuk bi oyun oynuyordu santraç gibi her oynandığında ortaya farklı bi yaratıklar çıkıyodu güzeldi ismini bulamıyorum hala:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• vardı çok çok etkilenmiştim hatta. 3 4 sene sonra bulabildim : Call of the Wild 1993 te çekilen versiyonu .

izlemenizi tavsiye ederim . işte linki : link

0|0
    0|0
  • Arkadaslar lutfen yalvariyorum belki bu filmi biliyorsunuz film tamamile american bir film 2006 yad 2007 senelerinde cekilmis film senaryosu soyle tam hatirlamiyorum sonlarini hatirliyorum 1 kiz 1 erkek otobanda galiba bir tane katilden kaciyolardi ve otoban kearinda 1 tane barinak gorduler galiba benzinlikdi oraya girdiler sevisdiler falan sonra kiz uyudu uyandikdan sonra erkegin katil tarafindan 2 tane kamyonete boydan boya baglandigini gordu bu kadar hatirliyorum belki aranizda bu filmi bilen var acil lazim

0|0
    0|0
  • hayır .. büyüdüm koca adam oldum .. elemanlarım var diziyi-filmi tarif ediyorum onlar bulup getiriyorlar ..

0|0
    0|0
  • var çok aradım bulamadım şöyle bi filmdi bi adam vardı devdi bu adam normal insanlara göre normal insanlardan ayrıldı gemiyle denize açıldı orada bundan dçok çok daha büyük devlerle karşılaştı bu dev hatta iki tane devdi yani ama hala bulamadım o filmi.

0|0
    0|0
  • türk filmimi o dediğin film? çiçek dilligil in çocukluk filmi vardı öyle bişe

0|0
    0|0
  • var...Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • var.

muhtemelen asya filmlerinden olsa gerek. şöyle bir adam vardı sürekli robot gibi hareket ediyordu. zıplayıp duruyordu. çocuklar onunla oynardı. üzerine bişiler yapıştırırlardı. o filmin ismini bilmiyorum işte.

0|0
    0|0
  • olmuştur illa hatırlamıyom :D

0|0
    0|0
  • var ama hala bulamıyorm bi güvercin fırlatıyodu dünyalı insanlar uzaylılar vuruyodu kuşu dünyaya saldırıyolardı :D cok küççkken izlemşdm :D

0|0
    0|0
  • Yok / Cevabın çok uzun ya da çok kısaymış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bende bir film arıyorum arkadaslar tam olarak hatırlayamıyorum filmi

filmin konusu üniversite veya lisenin bando takımına girmeye çalışan bir zenci genci anlatıyor bu genc nota bilmiyor sadece ritme göre bando çalıyor. yarışmalara katılıyor bu takım ve nota bilmediği için çalamıyor ama bir sebepten dolayı finalde takımla çıkıyor yarışmaya hatırladığım bu kadar yardımcı olabilirseniz sevinirim

0|0
    0|0
  • var ya olmaz mı .hatta çok aradım bulamadım .şöle bir sahnesi vardı kız saçlarını çözüyor bir sandala atıyordu kendini ölmüş taklidi yapıyordu sevdiği çocuk kurtarsın bunu diye öyle birşeydi ya valla çok aradım ama ne oyuncuları nede filmin adını hatırlıyorum çok çok küçüktüm zaten .

0|0
    0|0
  • valla bılıyordum o fılmı dılımın ucunda hatta cok ızlerdım neydı la oooo hehe sabrina olmasın :)

0|0
    0|0
  • sonradan hatırladım :)

0|0
    0|0
  • hatrlemıyom canım yaa

0|0
    0|0
  • Trt 1 de bi tane japon dizisi vardi,gurmeler yemeklerin tadına bakıyolardı,eksik olan sey hep undu

0|0
    0|0
Yükleniyor...