Spora basliyorum anlayanlar buyrunn :) ?

Kosu mekik sinav barfiks tarzi kendimi gelistirecegim.
besin olarak hergun hergun tavukgogsu et yumurta vs buladigimiz icin protein tozu kullanmak istiyorum.
protein tozunun zarari olur mu?

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Olmaz

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Genç ve Fit'in sitesini bak, gerek yok protein tozuna.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 8

• valla ben bir zararını görmedim. bırakınca sarkar falan diyen çok ancak aşırı kilo alımı ile kas yapmaya kalkarsan protein tozuyla alakasız olarak olur tabiki.3 tip kas yapma yolu var
    yağ alımı ile:en kolayı hızlısı ve bırakınca kötü olanı
    yağ almadan sabit kalarak: yapması zor ama bıraktığında çok fazla bir değişim sarkma olmaz hatta görüntü spor yaptığını belli eder
    yağ yakarak yapma:en zoru uzun sürer sabitle aynı sonuca ulaşırsın
    ki kas yapmak istiyosan proteini illa bir yerde kullanman gerekir çünkü vücut bir noktada kalıcaktır daha fazla kas kütlesi üretemicektir desteksiz

0|0
    0|0
  • Merhaba,

Protein tozunu hem kullanıyorum bazende uygun fiyatlara satışını yapıyorum. Supplementler hakkında insanlar iyi tarafa ayrılmış durumda, kullanan kişiler hiç bir zararı olmadığını savunur çünkü işi bilir. Kullanmayan kişiler ise tamamen zararlı hatta öleceğinizi bile söylerler, çünkü ömürlerinde bir kere bile kullanmamışlardır ve kıskanıyorlar.

Protein tozu mucizevi bir şey değildir sadece günlük ihtiyacını karşılar ben Optimum Gold kullanıyorum şuanda dünyanın en kaliteli proteini olarak gösteriliyor.

Spora ilk başladığın zaman hemen protein tozu ile giriş yapma. İlk önce vücudunu alıştır 1-2 ay geçsin sonra protein tozu ile takviye etmeye başlarsın. Protein tozunu vücuduna alıştırma. Mesela ben 2 hafta kullandıysam 1 hafta kesiyorum bazen 2 gün kullanıp 1 gün kullanmıyorum tamamen kendime göre ayarlıyorum. Günlük beslenmeni göz önüne alarak kullan.

Tekrar söyleyeyim, protein tozunun hiç bir zararı yoktur. Aklına takılan her türlü konuda mesaj atabilirsin :)

0|0
    0|0
  • protein tozu ek besindir yani sen mümkün olduğunca gerçek besinlerle besleneceksin eksik kaldığın yeri protein tozu ile tamamlayacaksın. Söylediğin tarzda antrenmanlarda çok gerekeceğini sanmıyorum. Bilimsel olarak bilinen bir zararı da yok ben 12 yıldır kullanıyorum zararını görmedim, kullanıp zarar göreni de görmedim.

0|0
    0|0
  • protein tozuna pek sıcak bakmıyorum ya ama şu yönden artısı var çok yoğun spor çalışıyossan günlük proteinini almak çok daha pahalıya kaçar ve kim yesin okadar şeyi yani ciddiysen bu işte iç kardeşim ama gidipte 1 saat koşma için tüketme onu yakamazsan zararı oluyormuş

0|0
    0|0
  • Kardeşim ben uzun süredir yapıyorum ilk 3 ay protein tozu kullanma zarar ilk 3 ayde bolca protein almalısın bunuda yumurta beyazı artı yulaf ezmesi kullanmalısın faydasını görüceksin emin ol

0|0
    0|0
  • zararlıymış siye biliyorum ileri ki yaşlarda sıkıntı yaratıyormuş

0|0
    0|0
  • spor nedir ya :(

0|0
    0|0
  • Eğer yeterli kadar beslenirsen protein tozuna gerek yok ve protein tozu hiç bir zaman gerçek besin kadar etkili değildir , zararlı değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...