Fakir sevgilimin yüzsüzlüğü?

Eskiden fakirdik çok zorluk çektik ama okudum mesleğimi elime almak üzereyim. babam da sigortadan emekli oldu. Şimdi şöyle bir sorum olacak. Fakir, anneannesinin 400 lira maaşıyla büyüyen okuyan ve 3 yıl sonra matematik öğretmeni olacak bir sevgilim vardı. Bazı sebeplerden dolayı 3 ve 4 sınıfı daha okuyamamış. Her neyse beni aldattığı için ayrıldm. Ben buna telefonu bozuk yeni tel al diye 100 tl para verdim o gün bana gümüş kolye ve küpe hediye etti. yüzük takacaktı 50 lira paasını verdim zaten 70 tl tutmuştu.sonra biz ayrıldık. ben sadece fotoğrafımı geri istedim. bu benden verdiği gülden tut yüzük kestiğimiz makas kurdele kolye küpe herşeyi geri istedi. bende sobaya atmıştım herşeyi yalanı yok. kendisine söyledim inanmadı. bari gümüş kolye ve küpeyi ver diyor salak. bende çattım sobaya dedim. cumartesi günü fotoğrafımı aldım annesinden. kolye ve küpeyi soruyor annesi. bende bi konuştuk ben herşeyi yırttm attım bitirdim dedim. gümüş yüzüğünü geri verdim zaten birşey kalmadı bende dedim. Ben ona telefon ve yüzük için verdiğim paranın küçücük lafın etmedim. o değerlidiye kolye küpe peşinde. ya bu fakirler bu kadar yüzsüz mü olur?

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Çok komik gerçekten. Gümüşü satınca para etmez ki zaten.

0|0
    0|0
    • para etmeyecek madem neden geri istiyor? ben onun için yaptıklarımı aklına getirmiyor?

• yani öyle oluyor biliyorum da bu salk niye istiyor anlamadım

• Aman boşver.

Erkekler Ne Diyor 5

• fakirleri boyunlarından iple taşa bağlayım denize atalım istersen .. nasıl bir genelleme bu .. senin sevgilinin karakteri başka kimseyi bağlamaz .. sen de eskiden fakirmişsin .. yüzsüz müydün?

0|0
    0|0
    • ben yüzsüz değildim. ama bunun böyle yapmasını çözemedim.

• gereksiz bir insanmış .. iyi olmuş ayrılman .. ama sen de şu saçma genellemeyi tekrar yapma .. karaktersiz insan zengin de olsa fakir de olsa karaktersizdir ..

• tamam.

• ""''ya bu fakirler bu kadar yüzsüz mü olur?"""

ifadeye bak gorende kral seyh el maktuminin kizi zanneder nisanlin gerizekaliysa fakirlerin sucu ne hos babanin emekli maasiyla kendini zengin saniyorsan senin ondan pek farkin yok al birinden vur digerine fakirlermis hey Allahim ya :)

0|0
    0|0
    • ya ben yanlış anlaşılıyorum. bu çocuk fakir olduğu için mi bu kadar yüzsüz demek istedim. hatta soru başlığında bile öyle.

• tamamda kizim hastamisin baban emekli adam sen fakir degilmisin? fabrikalarinmi var emekli kizisin kime fakir diyorsun yahu :)))))

• ya ben zenginim demedim zaten.

• Bu boku tüm fakirlerin boynuna atmak gibi bir beyinsizliği niye gerçekleştiriyorsun ayrıldığın p**evenk nişanlının yüzünden?

0|1
    0|0
    • of bütün fakirler demek istemiyorum neden yanlış anlıyorsunuz ya? fakir diye mi yüzsüz bu çocuk onu soryorum. çok şükür fakirde osa zenginde olsa sagım var. bene yaşadım zamanında fazlasıyla ama böyle birşey yaşamadım hiç.

• Ne alakası var?Aile terbiyesi görmemiş herifin teki işte.

• fakirlikten değil o terbiyesizlikten. ayrıca onun yaptığı yüzsüzlükten daha büyük ayıp senin bu maddi konuları daha da dillendirmen, burada anlatman.

0|1
    0|0
    • ayıpsa cevap vermezsin. Fakire saygım var dedim ya bende yaşadım zamanında hemde fazlasıyla. ama bu çocuğun yaptığı ne çözemedim yani

• takma o halde kafana :) umarım istediğin gibisine sahip olursun.

• umarım

• ne biçim bi insana denk gelmişin sen ya. neyse Allah kurtarmış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• fakirin kısmını sinirle sölmiş oldğunu düşünüp sevgilinin kişilği cidden berbatmış allah kurtarmış seni

0|0
    0|0
  • cocugun yaptıgını butun fakırler dıye genellemen cok ayıp bu bır ıkıncısı durumu ıyı degılse bellıkı alıp bozdurucak buda bellı artık olanlar olmus lafını yapma bosver

0|0
    0|0
  • Su en son yazdigin "ya bu fakirler bu kadar yüzsüz mü olur?" o kadar yanlis ve kucumseyici ki..

Senin sevgilin karektersizmis o ayri mesele , senin boyle on yargili ve asagilayici tutumun ayri bir mesele!

0|0
    0|0
  • yavrum bir zamanlar sende fakirmişsin ! hoş, sen bu zihniyetle trilyoner bile olsan, fakirsin. düşünce fukarası.

1|0
    0|0
    • düşünceyle alakası yok canım. be maddi yönden çok şey kaldırdım bununla birlikteyken ama bu ayrıldıktan sonra onların hatrı varbile demeden yüzsüz yüzsüz gümüş kolye küpeyi istiyor. buna anlam veremiyorum.

• fakir ama onurlu gencler kalmamıs ailece yuzsuzlermıs zamanında gormus olman guzel

0|0
    0|0
  • ah bu fakirler :/ gzekalımısın

0|1
    0|0
  • Şu son sözüne hitaben madem fakir takıntın var niye dengine bakmadın.

Ama onun yaptığı ipe sapa gelir bir şey değil.

Dua et baştan kurtulduğuna .

Terbiyesiz dallama işte görgüsüz ezik

0|0
    0|0
    • fakir takıntım yok canım. sadece böyle yapmasına anlam veremedim

• Çok saçma bir insanmış

• Evet tatlım yaa :) çok yüzsüzler şu fakirler

0|0
    0|0
  • Egonu çek gorunmuyorsun. Fazla iticisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...