Spordan anlayanlar bakabilirmi? Sizdede boyle oluyormu?

Son zamanlar omuz ve gogus egzersizlerini yaptıktan sonra midem bulanıyor, protein bile icemiyorum. Neden oluyor bilginiz var mı?

Güncellemeler:
Güncel

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Doğrudur bendede olur bazen. Aşırı miğde bulanması oluyo lanet ede ede ağırlık kaldırıyorum. Ama dert etme yorgunluktan geçiyo bir müddet sonra. Ha çok aşırı olursa doktora görün :)

0|0
    0|0
    • Evet yorgunluktan oluyor bencede, dedigin gibi 1 saate filan geciyo ama beni spordan sogutuyor 😃 biraz setleri dusurim en iyisi 😃 sen ne kadar suredir calısıyorsun

• Ahaha mazallah 😃

En İyi Erkek Görüşü

• Aklıma birkaç sebep geliyor.
    Dolu mideyle yapıyorsan olabilir ya da ağırlık kaldırırken nefesini tutuyorsan ondan da olabilir. Kardiyo dan sonra antrenman yapıyorsan o da yapar.

0|0
    0|0
    • Yemekte en az 2-3 saat sonra yapıyorum. Nefeside mumkun oldugunca egzersize uygun sekilde alıp veriyorum. Birde kardiyo hic yapmıyorum, zaten yag oranım % 10 civarında

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Olmuyor

0|0
    0|0
  • Bendene oluyor bazen.

0|0
    0|0
    • 1 senedir zaten düzenli yapıyorum, bu çalışmayı yeni hazırladım, sanırım fazla zorlamadan olıyor. Sadece bu bölgeleri çalıştıgımda olması garibime gidiyor

• Hayır, olmuyor. Yediğin şeylerle alakalı bir problemdir bu

0|0
    0|0
    • Sadece omuz ve gögüs egzersizlerinde oluyor, fazla zorlamadan olabilir mi?

• Dostum mide ile sorunların başında yiyip içtiğin şeyler gelir istersen bir doktora danış

• Eyw kardeşim , teşekkürler

• Normal

0|0
    0|0
    • Ne yapmak gerekiyor peki, fazlamı zorluyorum kendimi?

Yükleniyor...