Şu kilolarımdan kurtulup sıkı bir vücuda sahip olabilir miyim :( lütfen yardım?

İyi akşamlar arkadaşlar,
Şimdi kısaca sızlere durum anlatmaya calısayım. ben 24 yasında bekar bır genc kızım. cocuklugumdan berı kılolarımla basım dertte. hıc bı zaman hıcbı ıstedıgım olmadı hıcbı ıstedıgımı gıyemedım. hıcbı genc kız gıbı degılım :( sımdı ben 3 ay spor salonuna gıttım bundan 2 ay once arada gıttım cok cıkı dıyet yapmadım 95 kılo ıdım 10 kılo verdım ve 85 kıloya dustum.. halada 85 ım 2 aydır almadım.. hedefım 50 kılo olmak cunku boyum 1.55 kısa yanı.. muhtemelen o gıden 10 kılo suyu.. ramazanda dıyet yapamam sabıt kılomu koruyayım yeter. ramazan bayramından sonra ıns spor salonuna yazılıcam.1 sene haftada 4 gun spor salonuna gıtsem ve kardıyo yapsam her ay 3 4 kılo vererek sıkılasıp guzelbı vucuda sahıp olabılır mıyım :( zayıf olayım ama sıkılasayım yanı oyle porsumuz bı vucudum olsun ıstemıyorum. ve bunu gercekten cok ama cok ıstıyorum.. bu arada bı sırkette fınans elemanı olarak haftada 5 gun calısıyorum.. sporada haftada 4 gun pzt crs cuma ve cmt gtmeyı planlıyorum 1 er gun ara vererek sızce basarabılır mıyım yardımcı olur musunuz bana hem ac kalmıyım fazla hem de saglıklı ve kalıcı zayıflayayım ıstıyorum sok dıyetlere de ınanmıyorum benı 1 yıl sonra gorenler sok olsunlar tanıyamasınlar tabı o zaman kılık kıyafet sac makyaj a dan z ye hepsı degısecek ınsallah :)

1|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Nefsine hakim olursan neden veremeyesin. Kilo verdikce insan mutlu olup daha da vermek istiyor zaten

0|0
    0|0
    • ya nefsıme hakım olucam... o 10 kıloyu verdıgım surecte mesela sırkette ogle yemeklerınde pılav makarna ekmegı falan kesmıstım verırım verırım tamam ama vucudumun sarkmasını kotu olmasını ıstemıyorum :(

• ben yatıyorum malum yarın ıs var hayırlı geceler :)

• burada surttugume bakma benim de var sağol sana da iyi uykular:)

Erkekler Ne Diyor 4

• Cici kız yaz ayındayız sporu boşver tempolu yürüyüş yap günlük sabah akşam eşofmanın altınada kalın bişeyler giy hızlı şekilde terlersin bu en iyi sonuç veren çözümdür ;)

0|0
    0|0
    • abı ısten cıkıp eve gelmem 20.30
      10dk sonra ıftar..
      ben spor salonunda yuruyus bandında 1 saat yuruyordum baya etkısı oluyordu..
      sabah ıse gıttıgım ıcın yuruyemem.
      zaten spor salonuna da gıdersem ancak aksam ıs cıkısı gdıebılırım.

• teravihe diye kaç yürü sende , teklif bnden ama inan hızlı sağlıklı ancak öyle zayıflarsın ;)

• walla abı ne yalan soylıyım ramazanda hıcbı yere gıdemem :) yemın edıyom halım kalmıyo sabah 8 de evden cıkıyom aksam 8.30 da eve gelıyom bunye dayanmıyo :)

• Olursun

0|0
    0|0
    • ama nasıl tavsıyelerın var mı?

• diyetisyene git profosyenel yardım al. şimdi devlet hastanelerinde bile var

0|0
    0|0
    • ama bı etkısı olur mu kı

• Olmaz olurmu neyi ne zaman ne kadar yemen gerektiğini öğretiyor düzenli ve sağlıklı kilo veriyorsun

• su ramazan gecsın olmadı gıdıcem tesekkur ederım.

• İnterval koşu programını uygula

0|0
    0|0
    • o ne oluyor bılgım yok yardımcı olur musun rıca etsem :)

• Yardımcı olabildiğime sevindim :)

• oldun oldun sagolasın :)

Kızlar Ne Diyor 2

• spor ve diyet
    Azim şart

0|0
    0|0
    • ıns bayramdan snra spora baslıcam :)

• p90x öneriyorum yapabilirsen 3 ay ayda istedigin gibi olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...