Canınızı acıtan eski sevgilinize nasıl davranırsınız?

asla canımı acıtana yolun açık olsun uğurlar olsun demem benim çektiğimin 2 katını çeksin...

Canınızı acıtan eski sevgilinize nasıl davranırsınız?

0|0
17|12

En İyi Kız Görüşü

• ben ALLAH sana kız evladı versin benim çektiklerimi bana senin yaşattıklarını evladınada bir başkası yaşatsın demiştim...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Cidden canın yandıysa öyle ahını alır ki neye ugradıgını şaşırır.

0|0
    0|0
  • Allah seni bildiği gibi yapsın derim .

0|0
    0|0
  • Zamanın ne kadar değerli olduğunun farkındayım. Eski eskidir, eskide kalır.

1|0
    0|0
  • Git sevmedi kıl kaptı bir adamla gez toz bu ona yeter

0|0
    0|0
  • zamanında kıyamadığın,birtanem dediğine kin besleyemez insan...Beddua etmek aklına gelmez bile..O zaman seni üzenden ne farkın kalır ki? yada sevgin menfaat ilişkisi içindemiydi..Seni üzüp kırdı diye sevgin yalan mı oldu?..Beddua etmemek lazım..Döner sahibini bulur derler..

Tek yapılabilcek şey bence Allahından bul diyerek rabbimin merhametine havale etmek olmalı..Beddua değilde böle bir dua da bulunabiliriz..

0|0
    0|0
  • canımın acımış olduğunu ve bir zamanlar sıkıntılar yaşadığımı hiç hissettirmem...sanki o yaşamıma hiç girmemiş gibi davranırım...artık değer verilmeye layık olmayan birisi gibi önemsemem onu...konuşacak dahi olsam mutlaka son cümlesinin sonunu dinlemeden bırakır giderim...

0|0
    0|0
  • kendi işime kendi hayatıma bakarım

ben mutlu olayım da o ister mutlu olsun isterse acılar içinde kıvransın

0|0
    0|0
  • hakkımı helal etmem.canımı acıtmışsa ağımı almış demektir.e o kul hakkıda benim olduğuna göre onun canının en az benim kadar acıdığını görmem gerekir

0|0
    0|0
  • Eskiyse düşünmem bile. Ne kadar uğraşırsa uğraşsın canımı sıkamaz. Hayatta başarılar dilediysem zamanında arkama bakıp bir de beddua etmenın bir mantıgı yok

0|0
    0|0
  • allah bana cektirdiklerinin Aynisini sana cektirecek birini gondersin derim

1|0
    0|0
  • Kim bilir..

-Seni düşünerek yazdıklarımı

Kimi düşünerek okuyorsun...!

0|0
    0|0
  • yapan kendine yapar ya allah bildiği gibi yapsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• umrumda olmaz

ilk sevgilime bunu yapmıştım o ayrılmıştı ama sonra ben başkasını sevdiğimde o deliler gibi beni seviyordu

bana ettiği hakaretler için vicdan azabından öldü öldü dirildi

benimle arkadaş kalmak istedi tamam dedim ve konuştuğumuz her saniye sevdiğim erkeği anlattım

ve bir gün artık dayanamıyorum dedi

1|0
    0|0
  • Ben genelde hiç bir şey yapmam.. Meraktan kudurur zaten..

Ama sen daha da meraklandırmak istersen sosyal paylaşım sitelerini kullanıyorsan ya da sürekli denk gelip karşılıklı görüyorsan bir şekilde kıskandırmak olabilir belki..

0|0
    0|0
  • pekte iyi davranmam, yüzüne bile bakmayacagim kesin olurdu..bana üzülmeyipte benim canimi yakiyorsa, ben ona hic üzülmem..neden ki? o bana istedigini yapicak bende güler yüzlü mü karsilayacagim? burnundan fitil fitil getirir, restimi cekerim...

1|0
    0|0
  • Ne dersen de gıttı gıden...

0|1
    0|0
    • boyu devrılsın gderken aygı kaysın dussun inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

• hak etmıyor degıl çogu gıden yaa.. Vıcdanları onları hıc rahat bırakmasın..

• Dilerim tanridan, gülmesin yüzün

Gönlüne es olsun, dert ile hüzün

Huzura ermesin, benligin özün !

Sevgiden sevkatten, mahrum kalasin

Esinden dostundan, hep ah alasin

Cennetten kovulan, tek kul olasin !

Özleyen arayan, soran olmasin

Acilar bitmesin, çilen dolmasin

Gönül yaralarin, deva bulmasin !

0|0
    0|0
  • zamanım artık çok değerli

2|0
    0|0
  • evet oyle dememek lazım zaten.

kıymetimi er gec anlıyolar. donduklerinde benı bulamayısları, baska birini sevip ona asık oldugumu gormeleri onları mahvediyo..

unutmak, umursamamak kadar buyuk bi ceza yok bence...

0|0
    0|0
  • hiç muhattap olmam zaman geçip senin kadar seven birini bulamayınca kendiliğinden geri dönüyo peşinde koşmaya başlıyo zaten. yani ben zamana bıraktım kendi ayağıyla bana geldi sorasındada süründürdüm ama onu kafama takmam olsun, onun için harcadığım zaman olsun cok boş gözüktü gözüme soradan. yani uzun lafın kısası hayatını yaşamaya devam et, eden her türlü buluyo cezasını :)

0|0
    0|0
  • gayet sakin ilişkime devam ederim ve hiç ummadığı bir anda onu bırakırım bana yaptığını misli ile ödemiş olur.

0|0
    0|0
  • Beddua edemiyorum.Etsem bile tek bedduam baktığın her yerde beni gör demek olur.Kötü davranamıyorum ya zaten bunu bildikleri için aradan 10 sene de geçse tekrar hayatıma girmek istiyolar ya

0|0
    0|0
  • benim canımı acıtan eski sevgilime karşı istesem de kin besleyemedim bir türlü...hala onun için iyi olan neyse onu istiyorum...

0|0
    0|0
  • beddua etmem umursamam gıdene baybay takmaya degmez her can acıtanı taksaydık butun ılıskılerımzde ıcınden cıkamayız

0|0
    0|0
  • Allahından bul yeterli.

0|0
    0|0
  • Susar Allah'a havale ederm.

0|0
    0|0
  • Allah versin ona cezasını, bana yaptıklarının aynısını başkası da ona yapsın derim.

0|0
    0|0
  • En ağır bedduam "Çükün düşsün." dür :).

0|0
    0|1
Yükleniyor...