Geri dönen sevgiliyi affeder miydiniz ?

ayrılmıştınız ve aradan 2,3 ay geçti pişman oldu döndü napardınız yada niçin döndüğünü grçktn pişman olup olmadğını nasl anlrdınız

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• neden ayrıldığınıza bağlı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Pişman olana şans verilir...Her insan hata yapar...Ancak çok fazla cömert olunmaz. her an çekip giderse diye düşünülür...zaman içinde belli olur..

0|0
    0|0
  • o süre içinde ne yaptığına

ve neden ayrılık olduğuna bağlı?

0|0
    0|0
  • bu cevap kız ve erkekler için geçerli ayrılma sürem 1 aydan fazla olursa kesinlikle tekrar beraber olmam nedenini sorarsanız paranoya olmaya niyetim yok...ben yokken o ne yaptı kimle beraber oldu bak yinede iyi niyetliyim kimlerle diye yazmıyorum:))

1|0
    0|0
  • bir ilişki bi kere yaşanır bir kez biter felsefesi hakim o yüzden olmaz

0|0
    0|0
  • asla affetmem eğer o benim sevgilimse neden ne olursa olsun,herşeyini benle paylaşıcak he buna gelmiyorsa 2 3 aydır neredeydise oraya geri gönderirim.!

0|0
    0|0
  • Hayatın geri dönüş butonu yok bence onun için affetmezdim. Hayatı geçtim burada bile yazdığımız yorumu veya soruyu silme seçeneğimiz yok:)

0|0
    0|0
  • DETAY LAZIM AMA... TERKEDEN KİM . NİÇİN TERKETTİ? TERKETMESİNDEKİ NEDEN NEYDİ?

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır.

0|0
    0|0
  • Bizi ayiran sebeb kisilikle ilgiliyse dusunurum ama sudan sebebse sans veririm..

0|0
    0|0
  • Ayrılık olduysa geri dönüş hayırlı olmaz

0|0
    0|0
  • dönenlerden pek hayır gelmiyor..

0|0
    0|0
  • hele çıksak yüzde yüz kabuş ederım

0|0
    0|0
  • ayrılmanızın sebebi neydi?

0|0
    0|0
    • çok srun vardı sevmdğini hhsettm denedm aldatmş oldu ayrıldık üstüne 2 ay içinde kça kez aradm sevmyrumseniden bşladı demedği laf kalmadı şimdide pişman oldğunu sylüyo nden pişman oldu yad aoldumu nasıl anlıcm blmyrum

• anlicak bişi yok sen bunu iyi alıstırmıssın her hata yaptıgında affet affet nereye kadar bu bi boşluga dusmus yine seni arıyor sen onu iyi anladıgın içindir bnce yada iki tatlı söz sölerim affeder kıyamaz bu zaafınıda kulanıyor olablir

• affedecen tabi allah bile affedio kulunu sen nie affetmicenki

0|0
    0|0
  • s.tır çekerdım 2-3 ay nerdeyse ora gıtsn

0|0
    0|0
  • Kesinlikle barışmam akine ks de soruma cevap yazan gizli kullanıcıya aşık olup diğerini hayatımdan tamemen çıkartırım.

0|0
    0|0
  • ben affetmem giden geri dönemez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kaldığım yerden değil kandığım yerden devam edeceğimi bildiğim için kabul etmem ...

0|0
    0|0
  • Geri döndüğünde ben ona dönmezdim. Çünkü aradı aradı kimseyi bulamadı '' ayy aslında beni seni cok seviyorm ya :S '' ayaklarına döndü. Yok öyle sey canıım.

0|0
    0|0
  • ben barıstım hata yaptım..gerı donmek kadar yanlıs bır sey yok pısmanın dıyolar gerı aynı oluyolar arkadaslara tavsıyem bole..

0|0
    0|0
  • Ne için ayrıldığımıza bağlı..

0|0
    0|0
  • dönerdim seviyorsam..yine tekmeyi yerdim...kaybeden doymazmış.

0|0
    0|0
  • önce süründürürüm sanırım

0|0
    0|0
  • Ölüler yaşamaz!

0|0
    0|1
  • hala seviyorsan affet derim hiç bir şey için geç değil, ama yokluğuna alıştıysan hiç başlama. ve biraz düşünmek için zaman iste beklerse pişmandır

0|0
    0|0
  • eğer ona olan sevgim bitmişse asla onu affetmezdim ama bende hala ona karşı bişeyler hissediyorsam belki dönerdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...