Siz olsanız tepkiniz ne olurdu ?

En yakın arkadaşınız yani uzun süredir tanıştığınız haftada en az 3 gün görüştüğünüz herşeyinizi bilen bir arkadaşınız daha 5-6 gün önce tanıştığı birini size tercih etse ne yapardınız ? Şimdi benim başıma geldi ve gerçekten en kötü durumlardan bir tanesi. En çok değer verdiğiniz sizin kalbinizi en çok kıran kişi de olabiliyormuş demek ki :(

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• hatan yoksa ayıp etmiş

1|0
    0|0
    • hatam olsa bile konuşup halletmemiz gerekmez mi ?

• :) aynı şekilde bende burdayım her zaman

• gorüsürüz:)

Erkekler Ne Diyor 4

• Bi güzel söverdim...

0|0
    0|0
  • böyle şeylere neden üzülüyorsunki seni istemeyeni sende istemiyeceksin kısaca söz meclisten dışarı :) s*ktir git diyiceksin yani üzülme bence güzel düşünmeye bak

0|0
    0|0
    • bunun neresinde güzel düşünebilirim ki ? neyse ya yazıklar olsun ne diyebilirim ki. beni takmayanı ben hiç takmam olur biter. kimsenin arkadaşlığına muhtaç değilim. beni bırakmayanla da yolun sonuna kadar giderim. bundan sonra böyle :)

• güzel düşün derken son cümleni kastettim yani :) dediğin gibi kimseye muhtaç değilsin seni istemeyen için sen niye üzülesin ki?

• haklısıın :)

• hem cinsiniz mi yoksa arkadaş ama sevgili gibi birimi cevap degişir buna göre

0|0
    0|0
    • en yakın arkadaşım yani kız

• kızlar herzaman anlasılması zor yaratıklardır.ama bence satış yöntemide etkili diger arkadaşı ile yapacagı aktivite neydi acaba

• ağzını burnunu kırarım

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Salarım iplerini aklı başına gelince dönecektir tıpış tıpış ...

0|0
    0|0
    • ama 5-6 gün önce tanıştığı kız iplerini eline geçirirse görürsün olacakları.

• Zorla güzellik olmuyor ki ablacım , tartışmadıysanız sen yine ara sor halını hatrını , herkes senin gibi bu yaşlarda pek kadir kıymet bilmiyor ...

• o beni takmıyorsa ben niye gidip onunla konuşayım ki ? ne hali varsa görsün artık

• Demekki o sana çokta değer vermiyormuş.

Aynısını ben 3 gün önce yaşadım..

Anlıyorum seni.

1|0
    0|0
  • güzel olur.

0|0
    1|0
  • Aynı durum benimde başıma geldi, çok yakın bir arkadaşımın sevgilisi benim eski sevgilimin en yakın arkadasıydı o yuzden beni sevmiyordu arkadasımın benimle konusmasını yasakladı o da bir haftalık sevgilisi için selamı bile kesti

0|0
    0|0
Yükleniyor...