Popülerlik hakkında neler düşünüyorsunuz?

Sizce popüler olmak, etrafınızdaki herkes tarafından tanınmak önemli mi? Peki nedir bu popülerlik? Nasıl olabiliriz? Popüler olabilmek için fiziğin kusursuz olması herkesin güzelliğiniz konusunda hem fikir olması gerekli midir? Yoksa tipi çok da iyi olmayan insanlar popüler olabilir mi? Her isteyen popüler olabilir mi? İnsanların bu popüler bu değil demesindeki kriter ne hangi özelliklere bakarak seçiyorlar popülerleri? Bilmiyorum nasıl olacağımı o yüzden cevaplarınızı bekliyorum benim için önemliler :)

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• İyi bir şey olmadığını düşünüyorum, boş bir balonluk durumu bence. Etrafıma süs olsun diye bir sürü insan dizilmesini hiç istemedim. Anlaşamayacağımı anladığım kişilerle muhabbeti anında kestim. Aslında tek başıma yaptığım şeyleri ya da fikri komple bana ait olan şeyleri başkalarıyla beraber yaptığımı söyleme huyum vardır. Fiziksel ya da zihinsel bir çekiciliği olan herkes popüler olabilir. Her isteyen popüler olamaz, doğuştan altyapısı olmalı. Zekilik ya da yakışıklılık sonradan kazanılmaz çünkü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• popüler olmak istemem.göze batmadan her işini götürmek favorim.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bence herkesin bi popisi vardır :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bir süre sonra bayacağını düşünüyorum. ilk başlarda iyidir hoş gelir sonradan herkes arkandan atıp tutmaya başlar bir süre sonra bakarsın baş edemiyorsun önemsemiyormuş gibi yaparsın.( ki bazıları cidden önemsemez en doğrusuda bu) sevenler çok olacağı gibi nefret edenlerde olur her hareketin bazılarının gözüne batar. böyle devam eder işte :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...