Allah aşkına yeter kafayı yicem yardım edermisiniz?

diyet yapıyorum ekmek yok şeker yok tuz yok çikolata yok proteinle beslenmeye dikkat ediyorum ama lanet olsun herseyi yesem bundan iyi erimiyorr hiç erimiyorr yağ oranım düşmüyor karın erimiyor lanet olsun binkere yaaa lanet olsun bu karnımada banada bu nedir ya hiçmi erimez boşu boşuna aç kalıyorum tık yokkk hala erimiyor yaglar hala düşmüyor yağ oranımki çıksın kaslar

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• ya boyle zayıflama bence hergun duzenlı bır saatde duzenlı bır spor yapsan ıstedıgın kadar zayıfların ustelık hıc onu yeme bunu yeme derdıde olmaz ben 80 kıloydum spor aktıvelerımı arttırdım 20 kılo verdım

0|1
    0|0
    • sporu arttırdım derken nasıl arttırdın neler yaptın

• ya zaten voleybolcuydum ama haftada 2gun 2ser saat ıdman yapıyordum lıseye gectıkden sonra haftada 5 gun 2 ser saat ıdman yaptım oyle zayıfladım

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• kardeşim bende aynı senin gibiydim ve şu an yarışmaya hazırlanıyorum :D ve yaptığın yanlış ortada dediğimi yaparsan 1 aya makinesin. Öncelikle aç kalma sabah sadece 1 fican kahve sonrasında aç karnına kardiyo ve sonrasında karın egzersizi yap sonrasında bol protein alıcaksın haftada 1 kerede karbonhidrat yüklemesi yap şeker 0 olucak tabikide karbonhidratlarda komplike olmayacak

0|0
    0|0
  • Belirli bir zaman sonra vücut bunlara alışıyor ve günlük kalori ihtiyacını düşünüyor ve kilo vermen yavaşlıyor. Vücudunu alıştırmayacak diyet ve egzersizler yapman gerekiyor. Yavaş yavaş günlük aldığın kaloriyi azaltarak harcadığın kaloriyi arttırmalısın. Spor yaparak destekleyebilirsin.

Çok yapılan bir yanlış daha var, bir anda yemeği kesme. Böyle durumlarda vücut otomatik olarak kendini tehdit altında hissederek yağlarını koruma altına alıyor.

0|0
    0|0
    • ne gibi diyet ne yemem lazım sabah ögle akşam egzersiz derken mekik falan çekiyorum bir süre güzel oluyo ama yapmayınca eski haline dnüyo sanki

• kütle derken kilo almayalım yine hocam spor salonu şartmı

• Kas kütleni arttırmak için kütle arttırma programları uygulaman lazım otomatik olarak kas kütlen arttıkça kilo alacaksın fakat bunlar yağ değil kas olarak artacak, daha iyi bir durum. Fakat kas kütlesi arttırmak kolay iş değil uzun zaman ve emekister.

• Kardiyo yapiyon mu bro. koşuyor musun? Sirtin ter icinde kalacak. kilo vermek kolay olsa kimse gobekli olmazdi. sabret yediklerine maksimum dikkat et verirsin

0|1
    0|0
    • günlük ne yicemide bilmiyorum arkadaş sabah yulaf ezmesi yiyorum öğlen normal ekmeksiz menüde ne varsa yiyorum ama aşırıya kaçmadan akşamda yumurta beyazı lor peyniri falan salata çorba bukadar sporda yapıyorum evde kendim mekik agırlık falan

• Mekik agirlik kas yapar yag yakmaz bro kosu yuruyus bisiklet gibi kardiyo yapmak gerek. yemen gerekenler konusunda internette programlar var onlardan yararlanilabilir

• Ağırlık ve Kardiyo yaparsam kas kütlesinin korurum dimi

• bilinçsiz diyet yapma ekmeksiz bulgursuz diyet olmaz

0|0
    0|0
  • kaç ay oldu

0|0
    0|0
    • 1 ay

• zeminim var hani kendimi kasınca çıkıyor kaslar ayrıca biraz kilo verdim ama sanki bedenim küçüldü nasıl kasları tekrar kazanıp büyütürüm kilo almadan ve yağlı vucut olmadan saf kas :D

• orası ince ayrıntı işte ama yanı ne kadar dikkat etsende zayıflarken illa kastan giider. ama belli biyag oranını düşür hacımleşmek için ayrı bı beslenme programı yap kendıne

Yükleniyor...