Seni artık istemiyorum sevmiyorum diyen kızın peşini bırakmalı mıyım?

bugün doğum günüydü gittim arkadaşlarını buldum ve defterine

aldığın nefes kadar yakınım sana doğumgünün kutlu olsun dedim ve aarbada aşağıda bekledim yanıma geldi giderkende seni artık istemiyorum ben yolumu çizdim dedi bir iki sene çıktım bir şendir peşindeyim sizce bırakmalımıym artık _?

Güncellemeler:
ya anlamıyorum sunu anlaymıorum dune kadar ewlenmek ıcın elınden gelenı ypan kız

afedersınızde bana kızlıgını wermye calısıp ben ıstemdgm ıcın ypmayınca ne olduda bırakıp gıttı anlamıyorum :((
cok agır geldı herhalde her kez sustu

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• ya istemiyor işte .bu gayet açık.. durduk yere ben yolumu çizdim demezdi.. daha fazla etrafında olupta kendini iyce düşürme.. biz kızlar yapışkan erkeklerden daha çok nefret ediyoruz.. hatta aramasa sormasa bisüre sonra merak edip dikkatimizi çekiyor. ama böyle karsısına filan çıkman daha çk sogutuyo belliki.

0|1
    0|0
    • ya surda o kadar ıyı kızlr varkı anlatamam bı sen cıktın nefret eden benden neyse o da dogal ne dıgım sen benı anlıymazsın zaten ben yapıskan erkeklere ben zemem sewdım mı olene kadar sewerım karsı sen sewgıyı askı nerden bıleceksın

• tbrık ederimmmm

• tsk ederım :))

Kızlar Ne Diyor 5

• Kendini bosuna daha fazla düsürme. Birak gitsin. Sen de artik yepyeni bir hayata basla. Unutamam deme neler neler unutuluyor bu mu unutulmayacak. Dua et, gez toz eğlen. Pesini birak. Pesini birakirsan yokluğunu hisseder. Yeter bu kadar üstüne düstüğün.

0|0
    0|0
    • tessekkurler bak ınsanın halınden anlıyan baka oluyor :))

• Beter olsun zaten. Biraz da o olsun. O senin yaptigina karşılık peşimi bırak diyorsa beter olmayı zaten hakediyor.

• elımden fazlasını ypsaydım onu kaznırdım dmekkı ypmamısız bır yerde eksıgımız kalmıs bence :( bu saatten sonra gıtmem artık ama benım hataam neydı bunu dusunuorum

• kızı korkutmuşsundur bence o notla :) bence artık bırakmanın zamanı gelmiş işin naz yapma boyutu falan yok

0|0
    0|0
    • korkutmusmuyum ewer kopek gıbı korkuyo yalan yok :))

• hmm mesla şey olabılırmı bir davul buyum sabah aksam dovym belkı ruhuma da ıı gelır sınır stres olayları ne dersın

• ohoo sen işin şiddet yanındasın olmaz böle :) bence biraz kore dizisi izle onlar sna iyi gelecektir :)

• bi zahmet yapışkan modundan çık ...

0|0
    0|0
    • ovv ne bılıorsunda bunu konusuosun

• şaka yapıyorum da:) boşver üstüne gitme kendini bişey sanmasın

• sandı bence brı sene dıle kolay kostum peınden

• okumaya basladigimda naz yapiyor dicektim ama bi sene arkasindan kostuysan ve bu bir sene icinde olumlu bisey görmediysen birakcaksin ...

yoksa sana yazik olur

0|0
    0|0
  • Kiz gayet acik konusmus bebce bundan sonra kosman seni kucultecekdir yapma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• dostum al benden br tane daha :D bende senden farklı degılım abı bız ne kadar ugrastıkca o kadar kıcları tavan yapıo salacaksın gıdecek yoksa ne yapıyorsak kendımıze yapıyoruz benmkısı benden kurtulmak ıcın ıntıhar bıle ettı hanı cok sevıyordun hanı evlenecektn bensz yasayamazdn

0|0
    0|0
    • :)) sonra ne oldu bırakıp gıttı

• :D aynısı bendede oldu bıraktım bunu her gun zırladı her allagın gunu ewe geldı saatler ylvardı

• ben bırakınca bu da zırladı agladı sabahlara kadar aradı kabul ettım gerıye basladık yıne bu sefer yıne bıtırdı ıste o an agznı burnunu kırmak ıstedm

• Bırak gitsin mk onun :D Ne uğraşcan ya :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...