Kalca basen ve gobek eriten hareketler nelerdir?

Ama kas yapmayan sadece eriten hareketler neler?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Çoğu insanda senin gibi bu şeylere inanıyor fakat bölgesel yağ yakamazsın. Yağ yakımı tüm vücutta gerçekleşiyor. En basit örnek olarak işaret parmağını 200 kere oynatırsan hiç bir şekilde incelmeyeceğini herkes bilir. Bölgesel olarak hareket yaptığın zaman kas kütlesini uyarırsın ve vücut o bölgedeki kasları geliştirmeye başlar. Yıllardır spor yapıyorum ve sana bir tavsiye vereyim.

Beslenmeni yaparken yüksek kalorili besinlerden uzak dur, bol su ve yeşil çay tüket. İnternette veya çeşitli sitelerde supplement (takviye besin) olarak satılan yağ yakıcı ürünlerin %99'u hiç bir işe yaramıyor. En iyi yağ yakıcı CARDIO antrenmanlarıdır bunu sakın unutma.

Vücuttaki kas kütlesi arttıkça metabolizman hızlanır ve yağ yakımın kolaylaşır. Vücütta bulunan büyük kaslarını geliştirmen yağ yakımın için etkili olacaktır. Bacak, sırt, göğüs..

35 40 dakika boyunca yapacağın aynı tempolu koşu yerine interval koşu programını uygula. 15-20 dakikalık bir interval koşu programı 35-40 dakika yaptığın koşudan daha etkili olacaktır ve antrenman sonrasında bile yağ yakımın devam edecektir.

Sanırım şimdilik bu kadar yeterli, aklına takılan bir şey olursa mesaj atabilirsin :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• cardio yap ve tabiki beslenme çok önemli ne kadar spor yaparsan yap beslenmeden olmaz ben bun işi profesyonel olarak yapıyorm ve bunu anladım. Kalca için squat yap az kilo ve çok tekrar ile karın içinse mekik çek ve durabildiğin kadar plankte dur sprn olursa sorabilirsin

0|0
    0|0
  • Spor :D shfjsj

0|0
    0|0
  • Bölgesel olarak yağ yakamazsın, kardio çalışman şart

0|0
    0|0
  • amaaan boşver erimesin sen her halinle güzelsin diyen bir kocan olur inşallah

0|0
    0|0
    • Baskasi icin degil, aynaya baktigimda kendimi guzel bakimli fit gormek icin diyorum.

• vayy içsel motivasyon var.. tamam koşu yap

• İp atla faydasını çok görürsün

0|0
    0|0
  • Türk kası vazgeçilmezimdir :D

0|0
    0|0
  • Plates çalış

0|0
    0|0
  • boşver ya eritme, ne güzel işte :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Göbek için mekik.
    Yere yan yat bacak aç kapa. Buda kalça için.

0|0
    0|0
Yükleniyor...