Saçımın rengini açtırayım mı?

Bir delilik yapıp karamale boyattığım saaçlarımı 2 hafta sonra kızıla boyattım ve beğenmediğim için aynı günün akşamı 'siyaha' çevirdim.

Şimdi tekrar açtırmak istiyorum rengini. Yanar mı?

Daha önce siyah saçı açtıranınız oldu mu?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Kuzenimde aynisini yapti saclari bitik durumda serumlar kullana kullana hem saclari buyumuyodu hemde derisinde yaniklar mydana geldi .. Kendi dsuncen ama braz bekle bnce dinlensin sacin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• boyacı küpüne dönmüştür saçların... kızıl renk iyidir...

1|0
    0|0
  • Dazlaklık sana yakışacak.

0|0
    1|0
  • yanıp yanmıyacagını bilemiyorum ama bukadar sık boyatmak sakıncalıdır kesin

1|0
    0|0
  • siyah kalsın açtırma rengini

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben açtırdım kapattım bayagı yıpranıyo ama benm saçım sağlam pek bişy olmadı ince telliyse elinde kalabilir

1|0
    0|0
    • Saçlarım ince telli ama sağlam ya. Neyse riske atmayayım.

• mesla ben nazlı tolganın renginden istedim ilk yaptırdıgım çok çiğ ve kötü gözüküyordu yumurta rengine dönmüştü resemen ama kuaförde değil suç tatlım ilk açıldıgı için renk çig kalıyo sürekli aynı renge boyattım şu an aynısı oldu rca ederm:)

• Haklısın ama ben saberedemiyorum işte :)

• bence bekle biraz. bu kdr sürede sık boyatman zaten yıpratmış. yine açtırırsan iyice kötü olur

1|2
    0|0
  • oyuncak bebek sacına döner dokunma bi süre bi yıl falan dinlendir bence

1|0
    0|0
    • Ayy ben çok sabırsız bir insanımdır... Yandım desene

• senin yaptgını kuzen yaptı cok pişman. kızıl ve siyah dönülmesi cok zor renkler. cok yıpratır sacı. dinlenmesi gerek

• Zaten açtırsam da istediğim rengi tutturmak mesele ya. Kuaförler beceriksiz be anam.

• açtırmak saça çok zarar veriyomuş hem çok boyatmışsın saçını yani zaten zarar görmüştür...

1|0
    0|0
  • Samana döner saçın yha.yapma çok yıpranır.bir süre kalsın

1|0
    0|0
    • Evet de böyle simsiyah bir şeye benzemiyor. Şekil versem de güzel durmuyor. Arkadaşımın düğününe kara fatma gibi mi gidecem yaa

• ha,o zaman çok kara olmuşundur,bilmiyorum,çok bakım filan yaparım dersen açtır,hoş yinede o saçlar 1 senede kendine gelir ama..

• bi süre böle kal üst üste bu kdr boya saçın yanar , benim saçım siyah kuaförler çok zordur dönmek diyolar işin uzmanı bi kuaföre git derim

0|0
    0|0
    • Daha önce de aynı şeyi yapmıştım 2 yıl boyunca kestirdim hiç boya kalmamıştı. Şimdi başa sardım ! :)

• Saçlarımın doğal hali çok iyiydi ama o ara bunalımdaydım napalım artık olan oldu :))

• ahh biz kızlar :D

Yükleniyor...