Siz nasıl intikam alırsınız ?

Nefret ettiğiniz kişi/kişilerden nasıl intikam alırsınız ?

Sonuçta intikam alınca insanın içi rahatlıyor az da olsa..

Karşı tarafın sizin kadar acı çekmesi, sizin ne yaşadığınızı anlaması gerek bence.

Bu sevgili olabilir, arkadaş olabilir..

Çaktırmadan yardım alıyorum :)

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• :)) Sadece karşı tarafın zaafını bul ve bekle, bekle, bekle... O seni unutsun bekle, bekle, bekle ve zaafı olduğu konuyu bitir. Acı cekmesini izle, izle, izle... Ve kaybol... Hiç bir zaman bu darbenin senden geldiğini bilmesin ve kim yaptı diye merak edıp dursun...;))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hic tepki vermeden seni uzen kisiye inat ayakta ve mutlu olmak en guzel intikamdir.

3|0
    0|0
  • intikam doğru insana yakışmaz ..

1|0
    1|0
  • intikam filan biraz zor aslında . senin yapman gereken şey kötü şeyleri görmeyip yeni şeylere kucak açman . umursama ya bence . basit olma bence . oturuşunla kalkışa dikkat et , olursa olur olmazsa olmaz mantığıyla yaşa . gözleri üstüne çek . intikam alacağın kişinin içi içini yer zaten

0|0
    0|0
  • Nefret ettiğim kişiler çok çok nadir oldu.. Ama hiç birinden de intikam alma gibi birşeyim olmadı... İntikamın "i" sini bile aklıma getirmedim.

0|0
    0|0

• İntikam alınca kaybettiklerin geri dönecek mi çocuk onu söyle...

0|0
    0|0
  • şiddet kullanıyorum en güzel öyle rahatlarım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• INtikam iyi bisey deyildir, GUnah... Allaha havale et, sen en kadar ugrassanda Allahin ona verecegi ceza kadar olamaz, o ya bu dunyda odetir, yada obur dunyada alirsin hakkini,

0|0
    0|0
  • En iyi intikam UNUTMAK !

0|0
    0|0
Yükleniyor...