Fenerbahçe ve Beşiktaşlılar Bu Kadar Acıya Nasıl Dayanabiliyorlar?

Türkiyenin en büyük takımının formasına bakıyorsunuz 4 yildiz var ama Fbnin3 Bjknin ise2 yıldızı var. Ya arkadaşlar ben sizin yerinizde olsam futboldan soğurdum nasıl dayaniyorsunuz bu kadar şeye?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• ne kadar acı değilmi 4. yıldızı takmışsın ama hiç kimse konuşmuyor tüm spor programlarında Fenerbahçenin yıldız transferleri konuşuluyor. sen de haklısın

0|1
    0|0
    • Yildiz derken? Şenermi yildiz Kjaermi yildiz? Yoksa Manchasterde kadroda dusunulmeyen Nanimi yildiz? Yildiz dedigin SNEIJDERDIR
      Rutbeni bil oyle konus

• sen napcan naniyi sabriyle yeni sözleşme yaptınız tam 4.8 milyon euro. galatasaraylı taraftarların sosyal medyada paylaşımlarını biraz takip et ağlıyorlar resmen köfteci ramiz:)))

• Sabri konusu hataydi

Kızlar Ne Diyor 6

• Asil rakip kaleci elini cekse hemen hemen her mac ksrt gormesi gereken futbolcumuz kart gormese dunya kadar vergi borcumuz affedilse ve biz 4. yıldızı taksaydık ben buna uzulur bundan utanırdım acdiğin konuya bak yazik

0|1
    0|1
    • Geçen sene hakemleri tehdit ederej şampiyon olan şike yapipta Tayyipin atadigi tüpcu sayesinde kume düşmeyen takim kim? Zaten senin utanmaman karakterini gösteriyor

• 4. Yildizi takmamiz size aci vermedimi:)

• hayır :D eninde sonunda birisi alacakdı :D

• 😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Laf sokma böyle yaaa

0|0
    0|0
  • Bazıları transferleriyle övünür bazıları 4. Yıldızıyla büyüklük farkı tartışıp da uğraşmayın :D

0|1
    0|1
  • Hep aynı şeyler ya, 10 senedir kupayla övünüyosunuz bir 10 senede ilk biz taktık kiii deyip durursunuz.

0|0
    0|0
  • Dayanamıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kupa için sevseydik renklileri tutardık
    Senin gibiler kupaya tapsın biz armaya aşığız
    Sizin uefa kupaniz da vardı :)

0|2
    0|1
  • Aliskinlar onlar. ILKLERI BIZ YAPARIZ.

1|0
    0|0
  • Bak beynin koşarak uzaklaşıyor. Sen şimdi fırlasan o köşeyi dönmeden belki yetişirsin beynine

0|2
    0|0
  • Yıldızlara değil boğazın en güzel semtine, halkın takımına, büyük Beşiktaşlılık duruşuna ve değerlerine aşığız biz. Beşiktaş felsefesi olan bir kulüptür. Şampiyonluk ve kupalar ile değil Türk toplumuna örnek olacak değerleri yaşatmak için vardır. Siz ise şampiyon olmak adına her şeyi mübah gören zihniyetlerdensiniz. Varsın biz şampiyon olmayalım bir indan ÜZÜLÜLECEKSE diyenlerdeniz yaşasın Beşiktaş mücadelemiz. çArşı

0|0
    0|0
  • seneye fenerbahçede 4. yıldızı takacak sizde bilal kısayla şl liginde final oynarsınız :D

0|0
    0|0
    • Seneye dikkat ette Sneijder gommesin yine siz daha Şampiyonlar ligine girinde girelim hahhahha

• Biri şuna komik olmadigini söylesin :D

0|1
    0|1
Yükleniyor...