Galatasaray Fenerbahçeyi 11 sene içerde dışarda yenersemi eşitlenecek?

Fenerbahce 149 Galatasaray 127 kez yendi

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kadıköy de yıllardır galibiyet alınmadığı dusunurse en az 16-17 sene sürer eşitlenmesi

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• 12 Mayıs 2012 de o rekabet bitti diye düşünüyorum :) :)

0|0
    0|0
    • Bnce bir sene önce bitmisti 36 puan fark yerken :D şimdi bir dua daha edersiniz bir sike olayi cikdada Fenerin kadro dagilsa bizde 2 yil beleş sampiyonluklara konsak :D

• Tabi denizli de niyeyse butcedeki acik aciklanamadi bir turlu malatyaya giden paralar filan adam kendi itiraf etti ac izle :D

• Biliyorum onları çok izledim ben :D Konu bunlara gelince hep geçmişten örnek veriliyor tabi ama Fenerin geçmişi de aynı geleceği de bu oyunlar bize sökmüyor ilahi adalet bu sezon da gecikmedi :D

Erkekler Ne Diyor 4

• 2045-2046 sezonuna kadar galatasarayın sürekli galip gelmesi gerekiyor

0|1
    0|2
  • Çok saçma sapan konulardan kavga çıkartıyorsunuz. Spor deme kavga demek değildir. Ben spor denilince böyle rekabet yapmam yok şöyle yok böyle diye ortalığı yaygaraya vermem. A takımlıysam eğer B takımı yendiyse A takımını gider tebrik ederim. Spor severlik ve sportmenlik budur. Yok biz sizi daha önce şu kadar yendik bizim şu kadar kupamız var çok gereksiz tartışmalar bunlar. Sporda sevgi, saygı önemlidir.

Fener daha fazla maç kazandı derbide, Galata ise daha fazla kupa kazandı.
    Sonuç itibari ile iki takımın birbirinden üstün yönleri var.

0|0
    0|0
  • Maşllah iyi yenmiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...