Squat kas mı yapar inceltir mi?

Squat yapmak istiyorum ama kas yapar diye korkuyorum basenlerim kalın olduğu için oraları kas yaparsa daha kalın olur gibime geliyo ilk önce zayıflayıp sonra mı squat yapmalıyım yoksa squat inceltiyor mu?

0|0
14|18

En İyi Erkek Görüşü

• Sizde erkeklik hormonu olmadigindan abartılı kas çıkması mümkün degil. Korkmana gerek yok :) squad kaslarini güclendirir ve toparlar. Eger ona uygun beslenirsen on numara bacak ve kalçaya sahip olursin ve bundan hoşlanan milyonlarca erkek bulursun :)

1|0
    0|1
    • Erkeğin hoşlanmasından boşver de beslenme nasıl olur

• Yağdız salata olmaz ki, zeytin yağı olur mu?
      Izgara et nasıl olcak evde?

• Saf zeytinyagi olabilir. Izgara eti bahçen varsa yapabilirsin yok ise evde ızgara yapavilmrk icin ev aletleri var kullanabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 17

• Squat yaparken omzunuza yüz kilo alır ve yaparsanız büyüme hormonunuzu tetikler ve kas hacmi diye nitelendirdiğimiz hafif kas büyümesi olur bu genel olarak kalçanıza vurur ki bunu normal bir kadın yapamaz yıllarca çalışmalı. Normal ağırlı beş on kilo ile yaparsanız sıkılaştırır.

1|0
    0|0
  • Kas da yapar, yağları eritip inceltir de. Ancak beslenmenle de alakalı. Çok fazla protein alırsan kas yapar.

1|0
    0|0
  • Kas yapan veya yakan yani senin bilgisizliğince "incelten" squat vb hareketler değil o hareketlerle çalıştığın tekrar ve setlerle olur. Yüksek tekrarlı setler yağ ve kas yakımı sağlar yani. Not et bunu bir yere

2|0
    2|2
  • squat kas yapar tabiki ama kas yaptıktan sonra kaslar yağları eritir yağlar eridikçe kalçan şekle girer. hayran kaldığın bir kalca varsa eğer emın ol o squat sayesindedir.

2|0
    0|0
  • dikkali ol
    bir bilene danış
    kulaktan dolma işlerle başlama

4|0
    0|0
  • kas yapıcak tabiki öyle 2 yapışta bacagın şişmez ordaki yağların erir

2|0
    0|0
  • Squat yanında arka bacak yapman lazım serbest squat yaparsan kasa yönelik değil incelmeye yönelik olur

2|0
    0|0
  • Squat kalca ve bacaklari gelistirir ve asla inceltmez 😎

1|0
    0|0
  • Aynı hareketler ile hem kas yapabilir hem de yağ yakabilirsin. Diyelim ki 20 kilo kaldıracak adele kuvvetine sahipsin. 15 kilo aldın ve 20 şer tekrar 3 set yaptın bu yağ yakar. Ama 30 kilo ile 15 er tekrar 3 set yaptın. Bu kas geliştirir. V. s v. s

1|0
    0|0
  • Squattan ziyade cardio antrenmanlari yapmanı tavsiye ederim ilk etapta.

2|0
    0|0
  • Kas yapar

1|0
    0|0
  • Kas yaparak estetik bir görüntü oluşturur

1|0
    0|0
  • Daha cok sekillendirir ve disa dogru cikarir bildigim kadariyla

1|0
    0|0
  • sıkılaştırır

1|0
    0|0
  • Kas yapar

1|0
    0|0
  • popoyu kcültür :D

2|0
    0|0
  • POpoyu dikleştirir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• 15 gunde squatla bacaklar bir beden incelttim.
    Su an da devam ediyorum yapmaya zaten bu asamada erkek gibi kas yapman mumkun degil ve dambilsiz calisiyorum.
    Sikilastirdigi icin ister istemez incelecek.
    Etle kasin hacmi bir degil ya.
    Ayrica dehset bir kalcan oluyor.

4|1
    0|0
  • Kas yapar, fiziksel koşullara göre inceltme durumu söz konusu değil. Vücudunda o bölgedeki yağları kasa çeviriyor.

1|0
    0|0
  • Yani cok bir bilgim yok, yanlis yonlendirmek de istemem ancak squat icin bacaktaki tum yaglari eritin sonra yapin derler. Yoksa bacaklarin incelmez, zaten kalinlastirmak icin yapiliyor sanirim. Zaten agir sporlari yapmak icin once yaglardan kurtulun sonra kas yapın diyorlar, oyle okumustum

1|0
    0|0
  • Kas yapar.

1|0
    0|0
  • Squat kas yapar. İşe vakıf olanlar bacaklarınız iistediğiniz inceliğe ulaşmadan squat yapmayınız diye üstüne basa basa uyarırlar.

1|0
    0|0
  • Ağırlık kaldırıp yaparsan evet kas yapar

2|0
    0|0
  • Ayni hareketle kasta yapabilirsin yagda yakabilirsinnn

2|0
    0|0
  • Düzenli bir şekilde yaparsan vücudun sıkılaşır ve incelir diye biliyorum

1|0
    0|0
  • İncecik bacaklarım şu an squat yüzünden kas

2|0
    0|0
  • kas yapar sıkılaştırır

1|0
    0|0
  • squat sıkılaştırır tabi sete göre değişir zayıflarda kalça büyütmede yapıyor genelde kalcayı dikleştirir şekle sokar

1|0
    0|0
  • Squat kas yapar fit görünmeni sağlar incelme ya da büyüme yapmaz ama incelemek ve kas geliştirmek istiyorsan squatın yanında kardıyo yapman lazım.

1|0
    0|0
  • sıkılaştırır dıklestırır

1|0
    0|0
  • Önce zayiflayip squat yap cünkü kas yapiyor iyice ayi gibi olursun.

1|0
    0|0
Yükleniyor...