Kardeşim ağzına sinek ilacı sıktı!

geçen gün kavga ettik buda triplere girdi ordada raid vardı aldı ağzına sıktı mal! 5 gün oldu bişey olmadı ama ilerde bilşey olurmu acaba çok korkuyorum bugünde çok idrara çıktığını idrar torbasının ağrıdığını söyledi su içmiyorum yinede deli gibi işiyorum diyor doktorada gitmiyor :(

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Astımın olsa öldürebilirdi bile. Zehiri fazla miktarda aldıysan zarar vermiştir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İlk zamanlarda olmamışsa aradan geçen 5 günden sonra birşey olmaz merak etmeyin ancak kardeşinizi bu konuda dikkatli olması gerektiğini hatırlatın :) idarının çok gelmesi soğukta kalmasından olabilri özellikle ayakları ve bacakları soğukta uzun süre kalmışsa bu tür sonuçların görülmesi normaldir.

0|0
    0|0
  • bir şey olmaz. ama bunu alışkanlık haline getirmesin. :)

0|0
    0|0
  • Arkadaş, ne bu ya?

Ağaca don asanlar, ağzına raid sıkanlar.. Ne içiyorsunuz hocam siz böyle?

N'oluyonuz lan?

2|0
    0|0
    • nasıl bi psikolojideydi bilmiyorum kardeşime sormak lazım da bunu yapan biri nası bi mantıklı cevap verir bilmiyorum

• bu saatten sonra bişeycik olmaz. olsaydı 1-2 saat içinde olmuştu

0|0
    0|0
  • çocuk sahibi olamayabilirsin.

0|1
    0|0
  • hahah çok güldüm bişiy olmaz :)) yaş kaç kardeşinin

0|0
    0|0
  • doktora gitmesi gerek sinek ilaçları mide de ve boğazda nodüllere yol açıyor

0|0
    0|0
  • buradan alacağın mesaj şu.bak bida adam gibi davranmazsan bana intihar ederim :D

0|0
    0|0
    • aynen o mesajı hep veriyor ama dişe diş aramızdaki yaşta 4 yaş çok değil yani ama nie böyle davranıyor anlamıyorum

• psikopat bence.derdi varsa dinle :D

• eyvah !.,...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ey kuru dallara can veren Allah'im!

1|1
    0|0
    • doğru düzgün bişey soruyoruz tadını kaçırmayın!

• o zaman ilk baştan sorumun cevabını doğru düzgün ver laf sokmaya efor harcıyacağına cevap almak için fırçalamak lazım heralde illaki

• sen beni fircaladigini mi zannediyorsun? :) dogru duzgun bir davranis olsaydi emin ol ona gore cevap verirdim. kimseyi elestirmeyen bir isa var. ben de o degilim malesef.

• Bi daha sinek konmaz kardeşine ...bol su içmesi gerek .

0|0
    0|0
  • Birşey olmaz.

0|0
    0|0
  • Bol bol su içsin

0|0
    0|0
  • annene söyle. hakkaten malmış yannız kardeşin biraz.

1|1
    0|0
    • söyledim hiç tınlamıyo bende onun gibi rahat kadın görmedim

Yükleniyor...