Psikolojik danışman arıyorum....

Arkadaşlar ben İstanbul'da Beylikdüzü Avcılar Florya taraflarında Psikolog arıyorum tanıyan bilen önerisi olabilicek biri var mı?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• B12 ve Folik Asit

Hafızada sorunlar sinirlilik depresif durumlar halsizlik kilo kaybı fiziksel çalışmaya karşı dayanaksızlık folik asit eksikliğinde ortaya çıkabilecek belirtilerdir.

Omega-3

Omega-3 yağ asidinin beyin ve sinir sisteminin sağlıklı şekilde çalışmasındaki etkileri yapılan pek çok araştırmada ortaya konmuştur. Omega-3, beyin ve sinir sistemine aşağıdaki şekillerde yardımcı olabilir:

• Depresyon tedavisini desteklemesi

• Bunama ve Alzheimer hastalığı riskinin azaltmasına yardımcı olması

• Ruh hali, konsantrasyon, bellek, dikkat ve davranış bozukluklarına karşı yardımcı olması

• Saldırganlık azaltmaya ve sakinleştirmeye yardımcı olması

• Mizaç, tepkisellik ve kişilik üzerinde olumlu etkisi olması

Kanada'da yapılan bir araştırmada balık yağının depresyona giren kişilerin kendilerini daha iyi hissetmelerine olanak tanıyacağı belirtildi.

Montreal Üniversitesi'nde 432 hasta üzerinde yapılan araştırmada balık yağında

bulunan omega 3 yağ asitlerinin kaygı bozukluğu yaşayan depresyon hastalarını rahatlattığı açıklandı. Omega 3 yağ asitleri yiyenlerde depresyonun azaldığı ve dolayısıyla intihar risklerinin azalttığının ortaya koyulduğunu belirten Yrd. Doç. Dr. Köse, “Antidepresanlar yerine belli miktarlarda omega 3 yağı alımının antidepresan ilaçlardan daha yararlı olacağı düşünülmektedir,dedi.

Omega-3 yağ asidinin beyin ve sinir sisteminin sağlıklı şekilde çalışmasındaki etkileri yapılan pek çok araştırmada ortaya konmuştur. Ayrıca balık yağı takviyelerinin depresyon ve şizofreni belirtilerini hafifletebildiği, Alzheimer hastalığını (bellek kaybına sebep olan, günlük yaşam aktivitelerini engelleyen bir beyin hastalığı) önlediği gösterilmiştir. Örneğin depresyon geçiren ve 12 hafta boyunca 1 gram omega-3 yağ asidi alan kişilerde, belirtilerin -endişe, hüzün ve uyku problemleri gibi- azaldığı belgelenmiştir.

Ayrıca arı sütünü güçlü antidepresan özelliklere sahip olması ve insanlara mutluluk vererek rahatlatması nedeniyle kullandırmaktayım.

Bu takviyeler size fazlası ile yeter. Bu konuda ayrıca iletişim kurabilirsiniz.

1|0
    0|0
    • Yrd. Doç. Dr. (Salih) Köse, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü hocalarından olup ilgi alanları :

Yarıiletkenler Fiziği

Güneş Enerjisi

Güneş Pilleri

Malzeme (yarıiletken) dir

Yani adını kullandığınız konu ile , hocanın uzaktan bile alakası yok , aynen Dr (mehmet) Öz 'ün adının kullanılması gibi , satışınıza uydurulmuş göz boyayan noktalar olarak kullanmışsınız.

Neyse ki bakanlıklar artık bu tarz sıfır faydalı satışlara müdahale ediyor. Çok ballı piyasa dimi

• Yrd.Doç.Dr. Rugül Köse Çınar. Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Öğretim Üyesi

Pek hoş bir yaklaşım değil ama ilgili vitamin, yağ asidi vb. maddeler hakkında ki bilimsel araştırmalar ile ilgili sizde bir araştırma yapın isterseniz. İnsan beşer elbet şaşar.

Erkekler Ne Diyor 9

• Psikoloğa gitmek isteme nedenin nedir?

0|0
    0|0
    • okulunu okuyorlar ya belki kimsenin göremeyeceği bir yön görür

• bi kere bi gidip denemek istiyorum nasıl biri olduğunu ona göre devam ederim diye düşünüyorum

• Dediğim kişi ilgili biri.Sorununu paylaşabilirsin sonuçta metrobüse atlar karşıya geçersin.

• bağdat caddesine gelsen olurmu burbery mağazasını biliymosun?

0|0
    0|0
    • bağdat caddesi? yuhh oraya gelirken verdiğim benzin parası daha çok çöküşe sokar beni

• toplu taşımaya binmem binmedim

• ne var binsen yaaa

• önereceğim kimse yok.bende gittim psikologa.inan söyledikleri şey hemen hemen aynı.aslında kendimizi iyi hisetmemizi sağlayan karşımızda bizi dinleyen biri olduğundan. yanlış anlama ama psikolog değilim ama dinlerim.varsa fikrim söylerim

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim ama ruh halim öyle bişey ki yani az önce gülüyosam iki dk sonra ağlıyorum bununla normal bi insan başa çıkamaz

• aslında bir amacı yok.farkında değilim aslında gizli cevapladığımı..

• bak bende ne yaptığımı bilmiyorum :)

• Yesilkoyde ZanziBar diye bi Bar var Feridun var barmen danisabilirsin ona her turlu psikolocik seyi

0|0
    0|0
    • sonunda sevişmek istemiyorum ama yani herşey resmi olsun

• tabi canım oyle bi derdi yok fatura bile keser danismanlik icin sen merak etme.

• sorununu sole halktan ıyı danısman mı var o tek basına solıcek ozel degılse yaz burda mılyonlarca fıkır alırsın

0|0
    0|0
    • olmuyo işte arkadaşlarımlada konuşuyorum ama olmuyo bi de onu denemek istiyorum

• senı tanıyan ınsanlar soleyınce olmuo da omu yardımcı olacak sacmalık onlar bosversene para verınce konuscaksın anlatıcaksın asıl psıkolojık olan bu gel ıkı bıra ıcıp sohbet edelım bı mekanda ben senı sen benı tanımıosun parada ıstemıcem :D

• alkol kullanmıyorum

• tanıdığım yok ama hastanelerdeki doktorlara danışabilirsin. nede olsa her hastanenin psikiyatri bölümü var.

0|0
    0|0
    • psikiyatri istemiyorum psikolog istiyorum

• psikiyatriye sorabilirsin dedim zaten. yada internetden araştırabilirsin. psikayatriye git demedim.

• pfff derdin ne öyle psikologluk . kendi kendine çözebilirsin. çözemezsen gel ben çözerim

0|0
    0|0
    • :) ah keşke o kadar kolay olsa

• bu psikolojiden kurtulsam yalnız kalmam ben çok girişkenimdir

• işte tetikleyici bişeyler lazım sana :) itici güç, sırtını verebileceğin birileri.

• ben avcılar gümüşpalada bir tane biliyorum ama söylemem

0|0
    0|0
    • tamam bende bilmiyim o zaman

• cidden sana yardımcı olmak istiyorum aşağıda annem öldü falan demişsin

• teşekkür ederm :)

• En iyi psikolog en yakın markette,ismide yeni rakı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...