Bu kızlar hakkındaki düşünceleriniz ne?

bazı kızlar var erkeklerle çok samimi oluyorlar önüne gelen aşkısı canım vs vs konuşuyorlar sevgilisi olmasa bile koluna girip geziyorlar. Normalde gayet düzgün olsa da, sevgili oldugunda birkaç gün sonra sevgilisiyle öpüşme yakınlaşma gibi hareketlerde bulunuyorlar.. bu kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz? sizce de itici değil mi?

erkeklere bu kızlar daha basit geliyor ancak o kızlardan yararlanabildikleri için bu kadar yakın olabiliyorlar diye düşünüyorum. özellikle erkekler bu kızlar hakkın ne düşünüyosunuz?

0|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bana göre bu tarz davranışlarda bulunan her iki cinste de durum aynı itici. Bilmiyorum benim şahsi görüşümdür eğlenmek için birilerine takılmayı düşünmem. Öyle olsaydım dahi sanırım yine bu kişilerden uzak durmayı tercih ederdim. Karşı cinste bana çekici gelen yönlerinin en önemlilerinden bir tanesi kişiliğidir bunlarsa düşündüğümün tam tersi :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• onlarda bu milletin evlatlarına lazım.

0|0
    1|0
  • herkesin davranisi kendine diye dusunuyorum. sen hoslanmiyorsan yapmazsin olur biter. boyle kizlardan hoslanan erkekler takilirlar hoslanmayanlar takilmazlar.

0|0
    0|0
  • bana daha dogal geliyorlar en azindan icleri dislari bir icinden geldigi gibi yasiyor kiz. bu onlarin kotu oldugu anlamina da gelmiyor,

0|0
    0|0
  • kendı tercıhlerı . sen oyle ıstemıyorsun onlar oyle ıstıyorlar.

0|0
    0|0
    • kınamadım. sadece erkeklerin bu kızlar hakkında düşüncelerini merak ettım

• ben çok tehlikeli görüyorum o kızları erkekelrden özelikle çok faydalanıyorlar hem kendilerini tokmaklatırıyorlar hemde paralarını yiyorlar oh ne ala dünya :)

0|0
    0|0
  • Başkalarının yaşam tarzları seni alakadar etmemeli.

1|0
    0|0
  • bu türler daha makbuldur, çok fazla bulunmazlar, cana yakın olurlar, iyidir,

0|0
    0|0
  • erkeklerle değilde benimle olsa hosuma gider ama erkeklerle coğul olunca hiç selam bile vermem :)

0|0
    0|0
  • kafalarına göre takılıyorlar ne güzel işte

0|0
    0|0
  • kaşar kızlar olarak tabir edilenlerden sanırım

0|0
    0|0
  • kaşar derim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Her koyun keni bacağından asılır ...

1|0
    0|0
  • Bir şey demem herkesin mizacı farklı.

Ben hissetmediğim şeyleri söyleyemiyorum,bir kelimeyi söylüyorsam aynen öyle olduğu içindir...Anlamlıdır her şey,anlamsız şey yapmam.

0|0
    0|0
  • Sakın unutma erkekler ilk başlarda daha kolay olan her istediklerini yapabilecek kızlarla ilişki yaşarlar ama evlilik hayatını kurmak istediklerinde seçimleri bu kızlardan yana olmazz :) onun için zor kadın olmak her zaman daha güzeldir

1|0
    0|0
  • Kimsenin içini bilemezsin.

O kızlar yeri gelince öyle bir mesafe koyar ki karşısındaki erkeğe..

Bende kikirdeyerek erkek görünce kaçan kızlara kılım mesela.

Bir insan gibi muhattap olmayı öğrenemedik ya :S

1|0
    0|0
  • Birde bunların erkek versyonu var -,-

hiç çekilmiyorlar çok itici -1!

0|0
    0|0
  • ıyyy çok iticilerr

0|0
    0|0
  • kaşar diyoruz kısacası:)

0|0
    0|0
  • Sen bu olayın neresindesin peki?

0|0
    0|0
  • Zed ile tarantini gerekli cevabi vermis kafii.

0|0
    0|0
  • sorsan herkes halinden memnundur

0|0
    0|0
  • Bebek mandalinalar.

0|0
    0|0
  • sana ne ki o kızlardan.

0|1
    0|0
Yükleniyor...