Eşinizin adaletli mi olmasını istersiniz yoksa sadece her durumda sizi tutmasını mı?

Sorum kızlara.... Nişanlınız farklı bir şehirde yaşıyor. Özel günlerde hep yanınızda olmasını istiyor. Ama sizde adaletli olup bir özel günde ailemle kalayım diğerinde nişanlımla olayım diyorsanız doğrumu yapıyorsunuzdur. Düşünceleriniz öğrenebilir miyim?

0|0
13|0

En İyi Kız Görüşü

• Yilbasi sorunu galiba! Neden hep beraber kutlamiyorsunuz? İstemiyor mu? Eger oyleyse ben yilbasi gibi bir gunu ailenle gecirmezsen sorun olmaz diye dusunuyorum yani bunun adaletle ilgisi yok asil mesele sen mi ailenle olmak istiyorsun yoksa ailen mi talep ediyor? Benim dusuncem mustakbel karini daha simdiden aileme karsi adaletli olmam lazim diye irrite edersen ilerde daha cook kavga edersiniz unutma o senin karin olacak hayati ikiniz yasayacaksiniz. Zaten nisanlanmissiniz ailem nisanlim diye ayirma herkesi birlikte olmaya ikna et gerekirse herkesi mutlu edecek yalanlar soyle (mesela annene nisanlinin hep beraber olmaktan mutluluk duyacagini soyle nisanlina da annem sana ozel bir hediye almis de gerekirse kendin al ) nisanlilik zor istir kolay gelsin

0|0
    0|0
    • Öyle bir şansımız yok çünkü farklı şehirlerde yaşıyoruz. Geçen bayram nişanlımlaydım 4 gün boyunca onunla kaldım. Doğum günümde yine onunla olacağım ama o yılbaşını da istiyor. Ailem olgunlukla karşılar ama nede olsa üzülürler içten içe o yüzden fikir almak istedi.m

Kızlar Ne Diyor 12

• her zaman adaletli olsun.

0|0
    0|0
  • adaletli olmalıdr kesinlikle ,hatalıysam hatamı söylemeli bana he canım sen hallsın sensin demiyecek hiç sevmem öyle tipleri

0|0
    0|0
  • Baskalarının yanında beni tutmalı ama artık ikimiz yalnız kaldığımızda hatalarimi kibar bir sekilde bana söylemeli.

0|0
    0|0
    • onu yapıyorum. Problem o değilde. Hem yılbaşında hem doğum günümde onunla olmamı istiyor. Ama ailemde doğla olarak bir şey demeselerde üzülüyorlar hep onu seçtiğimi İÇİN .bu da pek hoş olmuyor açıkçası

• oyle yapıyorum doğru olanda bu bunun bilincindeyim. Yorumun için teşekkür ederim.

• Önemli degil :)

• adalet diyorum.

0|0
    0|0
  • ne kadar sıklıkla görüştüğünüze ve aranızdaki diyaloğa göre değişir bu sorunun cevabı...

0|0
    0|0
    • Ortalama 2 ayda bir gorusuyoruz

• günaydın:)kolay gelsin..Haber ederim:)

• Günaydın teşekkür ederim.. Arkadaşlığını onayladım oradan mesaj atabilirsin.

• Su ana kadar her özel günü ailenle gecirmistirsin ki zaten,.. Bi kac defa nisanlinla gecirsen birseycik olmaz. Yilbasini kesinlikle nisanlinla gecirmelisin bence. DOgum gününüde..

Bayramida gecirdin sanirim nisanlinla, ozaman sansina küsss aga :D

0|0
    0|0
    • Hiç de değil. Yılnaşı ailemin hakkı olmalı. Adalet diyenler çoğunlukta :)

• Aynisi bende olsa anlardim, ama yinede yanimda olmasini isterdim.

• Bende onunla olmak isterim. Ama herzaman onunla olursan ailemi kaybederim.

• adaletli olsun,zira bende öyle olurum..ailemde önemlidir en az nişanlım kadar...

0|0
    0|0
  • adaletlı olsun..

0|0
    0|0
  • adaletli olsun ki bende hatalarımı görebiliyim.

0|0
    0|0
  • adaletli olsun isterim

0|0
    0|0
  • özel günden kastımız nedir? doğum günümü ailesiyle kutlamasın mümkünse.

0|0
    0|0
    • doğum günü yılbaşı ve bayramlar tüm aile bireyleri için özel olan günler yani

• e yani. :)

• Teşekkür ederim yorumlar için :)

• adaletli olsun ama her zaman ilk tercihi ben olayım zaten o yaşa kadar her özel günde ailenle yaşamışsın ben seni daha yeni bulmuşum doymamışım bir değil 100 yıl özel gün olsa gene doymam gibi düşünürüm :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...