Kapat

#Fenerbahçe deki bu köklü değişim hareketlerine yorumunuz nedir?

#Fenerbahçe deki bu köklü değişim hareketlerine yorumunuz nedir?

Sportif direktör antrenor ondan sonra yıldız tıpte oyuncu degısımlerı yaşlanmış eskılerın gonderılısı

0|0
1|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar oyuncuya takım havası vermek zaman alır

0|0
    0|0
    • Beşiktaşlı bu takım ole bir oynarki. ben şubatta askere gidiyorum gitmeden baya farkı acin diye soz istedim rahat ol dediler

• fenerbahçenin siki sagolsun uzun dönemim ama heryerde bir torpilin olcak rahat ol askerlikde rahat rahat biter :)

• Yaptım bitirdim iyi bilirim o işleri

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 11

• Fenerbahce 4 senedir parasini biriktirdi ek olarak 60 milyonda ali koc gibi is adamlari ortaya para koydu simdi acisini cikariyorlar normal.

0|0
    0|0
  • Bu sene şampiyon #Fenerbahçe avrupada iyi şeyler bekliyorum

0|0
    0|0
  • Aziz başkan yönetime karışmadıgı sürece bir şansı var
    degilse devre araısnda gider

0|0
    0|0
  • Avrupa cezası bitti avrupaya fırtına gibi girmeliyiz. nede olsa Türkiye deyine Fenerbahçe temsil eder.

0|0
    0|0
  • İyi bence.

0|0
    0|0
  • seneye UEFA bizim kardesim. Yonetim artik yeter dedi :)

0|0
    0|0
  • Kosu bandinda kosmaya benzetiyorum. Kosuyorsun ama hala ayni yerdesin.

0|0
    0|0
    • bence bu sefer değişecek cunku tum transfer gorusmelerını Terraneo yonetiyor ve u-21 avrupa maclarıda takıp edılıyor 3-4 tanede u-21 sınıfı topcular alınıp değerlendırılcek avrupa sahnesınde gostermelerı halınde kendılerını klube iyi bonservisler kazandırılcak

• dorusu bu o kazma oyunculardan kurtulmamız gerekıyodu nıtekım bazılarından kurtulduk

0|0
    0|0
  • Değişim şartti ama bu değişim çok riskli. Eğer Fener CLye katılamazsa seneye ciddi sıkıntıya girer. Ayrica yapılan transferlere ve verilen paralara bakılınca pekte doğru bir hamle değil sen Türkiyenin en iyi stoperlerinden biri Egemeni gonderiyorsun yerine bir ton para verip Kjaeri alıyorsun, Kjaer hava hakimiyeti iyi ama geri donuslerde çok sıkıntı yaşayan bir oyuncu
    Nani ise Manchasterde. tutunamadı ve faydali olacağını sanmıyorum
    Bunlarin yerine Valencia, Van Persie alinabilse iyi olurdu

0|0
    0|0
  • olumlu

0|0
    0|0
  • Iyi oldu bunlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...