Fernandao #Fenerbahçe de sizce faydalı olur mu?

Fernandao #Fenerbahçe de sizce faydalı olur mu?

#Fenerbahçe hız kesmeden transfere devam ediyor şimdiki imzada Fernandou #Fenerbahçe de

Sizce takımdaki değişime hızlı adapte olur mu?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Olmaz bence. Çok dandik futbolcu

0|0
    0|0
    • bonzai mi icip geldin sen :D adam 22 golle Ligin kralı olmuş sen ne diyorsun Sağ kanatta nani solda alper veya guarin arkada diego mehmet topal bu adamlarla oynayacak ve iş yapmayacak

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Ermenilerden faydalı olur ama hal hareketlerinde dengesizlik yapmazsa
    Çok sert oynuyor

0|0
    0|0
  • sırada nani var sonra bir orta saha ve bir forvet daha gelecek. inşallah takım çabuk kaynaşır ve uyum sağlar

0|0
    0|0
  • Fenevbahçe yüksek miktarda paralar ödeyip transferler yapıyor. Başarısız olduklarında kulüp borç batağına girecek. Aziz Yıldıvım gider ayak postayı koyacak feneve.

0|0
    0|0
    • Kardeşim şuanki transferlerin heps borçsuz yapılıyor

hedef 1 milyon üye kampanyasında üye sayısı 100 000 e geldi ve 200 milyon tl kazanc
      en az 35 000 kombine satılacak ve diğer klupler gibi kombine satışları temlık altında degıl 70 milyon lira kombineden gelecek
      CL Gruplata kaldıgı an 8 milyon € gruplara katılım parası
      Stad isim hakkı yıllık 10 milyon $ a verilecek yani 26-27 milyon tl
      forma reklam sponsorlugu 8-10 milyon $ arasında olacak
      Fenerium gelirleri bu yıl icin hedeflenen cl gruplara kalınması ve yıldız topcularla ımza torenlerı falan en az 300 000 forma satış hedefi var ve gercekleşebilir bişey bu ordanda 70-80 milyon lira arası kazanc kalacak
      Normal Fenerium gelirleri
      Fenercell gelirleri
      Lig tv yayın hakları
      Federasyondan gelecek galibiyet gelirleri
      Cl de alınacak galibiyet gelirleri

Fenerbahçe cezalı oldugu durumda bıle kazancları en dipteyken bile 70 milyon liraya Kolej arazisini satın aldı
      Kenan evren lisesi arazisi icin 3 okul ve 1 spor salonu yaptırdı 100 milyon tl

• Kardeşim 29 yaşındayım ve 6 yaşından berı tribündeyım millet cocuk oyun parkına giderken ben Saraçoğlundaydım ailemle Gündelik yaşantımdakı kıyafetlerim bile Fenerium urunleri iken 15 senedir aktif kombinem varken hattım Fenercell iken 1milyon üye kampanyasına üye olmuşken bırakta az cok seyı aneliz edeyim takip edeyim neyi tutuyorum kımı tutuyorum klubun durumu ne durumda hepsini bilmeliyim Ankaraya giderken zamanım varsa Düzceye ugrarım topuk yaylasına orda bir kahvaltı yaparım ya da ankaraya gıttıgımde kalacaksam incek tesislerinde kalırım

• E Fenerbahçeli iş adamları da boş değil klübe transfer icin oyuncu bonservislerini aralarında pay edip karşılıyorlar

Unal aysal gibi klubun hisseleri karsılıgında klube para verip sonra o hısseleri yuksek parayla geri satıp klub üzerinden kazanc sağlayan hiç bir yonetici iş adamı yok Fenerbahçe de

Grundig misal Koç grubu şirketi?
      Ülker Fenerbahçe Ülker e 25 milyon € yatırım yaptı spor salonunu dıktı oyuncuları getirtti

• o nu zaman gösterir. Ne yıldızlar geldide söndü gitti

0|0
    0|0
  • Faydali olur

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • Fenerbahcelıyı ama Fernandao Tam bir Kazma

0|0
    0|0
  • İyi transfer olduğunu düşünmüyorum. Kimse gol kralı oldu demesin. Bu ligde Makukulada gol kralı oldu onu burak bu ligde Burak 33 gol attı

0|0
    0|0
Yükleniyor...