Erkekler, sporda bilgili insanlar cevaplasın lütfen?

Bir aydır haftada 3-4 kez 1.5-2 km yüzüyorum bir ay daha yüzmeye gidicem sonrasında fitnessa başlayıp bildiginiz ağırlık çalışıcam iki gündür genreis whey protein kullanıyorum yaklaşık 80 gr proteinli yiyeceklerden protein alıyorum 30 kilo aldım 20sini verdim ama sarkmalar ve karnımda bol yağlanma var beslenme konusunda yanlış ya da eksik yaptığım bişey var mı? Başka hangi supplementleri kullanmaliyim? Hedefim fit ve kaslı olmak önerilerinizi bekliyorum

0|0
4

En İyi Erkek Görüşü

• 10 yıllık lisanslı bir yüzücü olarak söylüyorum protein alman iyi ama işi abartır fitness a olan ağırlığını da artırırsan kas kütlen hızlı bir biçimde artar yüzemez hale gelebilirsin. ha amacın zaten kas kütlesiyse proteine yüklen. ama sadece fit olayım yüzmeye de devam edeyim diyosan kas kütlesini abartmadan sadece dengeli bir biçimde koru

1|0
    0|0
    • Bikaç ay bırakmak istiyorum aslında yüzmeyi kızım 3 yaşına girince onu da kursa yollayip birlikte yüzeriz diye düşünmüştüm

• Teşekkür ederim çok yardımcı oldun

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Pmden yazarsan beslenme suplement ve antrenman konusunda bilgi verebilirim. burada ki arkadaşların dediklerini yaparsan sağlığından olursun

0|0
    0|0
    • Yaz burdan işte başkaları da bilgilensin

• Tamam aşşada ki yorumlara bakarsan insanların nasıl trollediğini görüceksin bide üstüne laf atanlar var tabi.6 yıldır bu işle uğraşıyorum onca şeyden sonra şurda ki 18 yaşında gooş gooşş zayıflarsın diyen veletle muhattap olamam. Sen burada ki arkadaşlardan faydalan istersen

• Bence proteini felan birak fitnessci degilim kick bokscuyum ama yinede soyliyim belki isine yarar. surekli ip atla sinav cek set set kondisyon hareketleri yap emin ol iyi gelir.

0|0
    0|0
  • Proteinle beslen

0|0
    0|0
Yükleniyor...