Merhaba arkadaşlar birşey soracagımda?

Arkadaşlar ben spor salonuna yazıldım ;
20 dk koşu
20 dk spinning
15 dk eliptik
böyle yapıyorum kilo verirmiyim sizce?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• spor salonunda bu işlere bakan birileri yok mu sana program cıkaracak

0|0
    0|0
    • Çıkardılar işte

• öyle demişse verirsin kilo o zaman yemene dikkat ettiğin sürece tabi birde diyetisyenden bir liste al mis gibi

• Görüş alalım dedim

Erkekler Ne Diyor 10

• Yediklerine dikkat et; Basenler ve bel için şekeri kesinlikle kesmen lazım günde bir meyve ye maximum. Tuzu azalt yemeklerde azaltılmasını rica et, ek tuzlu şeyler unlu vs yeme. Beyaz ekmek sakın yeme, kepekli ye. Porsiyonlarını küçült. Az ye kısacası. Zamanla sporuda istikrarlı haftada en az 5 gün yaptıkça kilo verirsin gözle görülür. Şekerli şeylerde içme buarada. Bide hocana squat yapabilirmiyim de ve yap. Kalçayı kadınlarda harika şekillendirir.

0|0
    0|0
  • vücut zamanla daha fazlasını istiyecektir arttırarak devam edersen. kilo vermeye de devam edersin

0|0
    0|0
  • diyette lazım. Kilo vermenin %90 ı diyet %10 u spordur. Spor yapmadan diyet yaparsan kilo verirsin ama sonra tekrar alırsın. Yağlarını kasa dönüştürmen gerekiyor. Facebook ta low carb diyet topluluğu var incele

0|0
    0|0
    • Nasıl bir diyet

• öğünlerde proteinle besleniyorsun. yumurta tavuk gibi, haftada bir dilediğini yiyerek karbonhidrat depoluyorsun.

• Hocana sormayı denesene

0|0
    0|0
  • Diyet yaparsan birde kilo verirsin tabii ki

0|0
    0|0
  • Bu programı sana kim yazdı?

0|0
    0|0
    • Hoca dedi.

• Kaşık gibi derken

• Hatsız düz safinaz gibi

• ver ver verirsen ver de ver yeterkli verirsen verebilirsen verirsin

0|0
    0|0
  • verirsin ben vermiştim ama beslenmene dikkat et ve bunları artırmaya bak zaman geçtikçe

0|0
    0|0
  • Saatleri arttirman lazim

0|0
    0|0
  • Yaptiginiz spor spor degilsma olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Verirsin arkadaşım spor salonunda 2 ayda 18 kilo verdi

0|0
    0|0