Fitness yapanlar için en uygun sabah kahvaltısı nedir?

Lütfen bilenler yazsın sabahları neler yiyip 1 saat sonra spora gidilmeli?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Protein agirlikli beslenmelisin ve cok fazlada agir bisi yememelisin mesela benim sabah kahvaltim spora gidiceksem basittir sucuklu yumurta pastirma az miktarda ekmek cay yerine sut. Bu sabah kahvaltisinda 3 yumurta kullaniyorum ve ortalama 30 gram protein aliyorum sadece kahvaltida ayrica kahvaltidan sonra yolda yururken evde hazirladigim 2-3 cig yumurta 1 yemek kasigi bal 1 butun muz 3-5 tane ceviz 1 su bardagi sut u blenderdsn gecirip iyice karistiriyorum bu karisimi ikiye boluyorum bir kismini spora giderken yolda diger kismini spordan sonra iciyorum protrin tozu gibi islev goruyor fakat kana daha gec karisir orasi ayri. Sonucta dedigim kahvaltiya benzer bir kahvalti ve dedigim karisimi yersen spordan once 45-60 gram protein almid olursun zaten ortalama bir sporcunun ihtiyaci 80 gram 😊 yarisiki hatta daha fszlasini 1 ogunde halletmen iyi bisi 😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yulaf ezmesi kesinlikle. Meyveli bir yulaf ezmesi süt veya yoğurtla tüketildiğinde günlük kalsiyum, protein ihtiyacının çoğunu karşılar. Sağlıklı ve doyurucudur enerji verir. Shake, smoothie şeklinde de içebilirsin.

At yemini andırıyor biraz ama kuru meyvelerle tadı harika oluyor.

0|0
    0|0
  • Haslanms yumurta

0|1
    0|0
  • Domates salatalık

0|0
    0|0
  • yumurta ye
    Protein ağırlıklı beslen.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bol yumurta , yulaf ezmesi bu ikisi mutlaka olmalı.

0|0
    0|0
  • Spordan 1 saat sonra yemek yenilmeli

0|0
    0|0
  • 7-8 tane haşlanmış yumurta beyazı sadece 2 tane sarısı+100gr yulaf ezmesi yani protein ve karbonhidrat agirlikli beslen antrenmandan sonra da muz ye

0|0
    0|0
  • Protein :d

0|0
    0|0
  • Basit karbonhidrat ve protein ağırlıklı besinler

0|0
    0|0
  • Bol yumurta, peynir, yoğurt, süt..

0|0
    0|0
  • Bulursan bana söyle kardeşim bende başlıcam ramazandan sonra spora