Boy 1.82 kilo 95 anormal olan ne?

Boyum 1.82 ve kilom 95 belki çok sık duydunuz bu tarz soruları ama ben gerçekten tam cevabı bulamadım. Evet ben kilomu göstermiyorum ne ellerim ne omuzlarım ne kafam hiç bir yerim iri değil, 95 değil 70-75 kiloymuş gibi gözüküyorum. Kimisi diyor etin sıkı, kimisi diyor kemiklerin iri, kimisi diyor kas kütlen fazla.. vs Bu cevapların hiç biri beni tatmin etmiyor. Konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar yorum yapabilir mi? Şimdiden teşekkürler
Boy 1.82 kilo 95 anormal olan ne?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aslinda boy ve kilo orantisiz ama bu okadar belli etmiyor. Iyi dostum sadece spor yapman lazim yaglari eritmen adina.

1|1
    0|0
    • dostum ben o ağırlığa şaşıyorum, hani yağ desek o da pek yok

• Sağolasın sanırım tek eksiğim o, bacaklarımda kas oranı daha fazla, üst kısımlar daha zayıf, omuz çalışmam lazım sanırım

• Aynen benimde baslamam lazim bu hafta tekrardan baslarim. Cok faydasi var mutlaka yap

Kızlar Ne Diyor 3

• Kusura bakmada senin 70-75 kg gosterdigini soyleyen cok cilgin yalan soyluyo

0|1
    0|0
    • Ben söylüyorum 70-75 gösteriyorum evet, çünkü benimle aynı fizikte olup 70-75 olan erkeklerin sayısı çok. Anormallik bende 95 nedir ya

• Bence 1.82 icin 70 75 cok zayif olur normal gozukemezsin o kiloyla yani bu cussede biri 95im dese garip gelmez bana

• 1.90 olup da 75kg olan ve benden daha iri gözüken çok sayıda erkek var. Bu bence kemiklerin genişliği ile alakalı bir durum, benim kemiklerim geniş değil dar, sanırım en büyük sebep bu

• normal..

0|1
    0|0
  • tartı bozuktur :P

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Abi ayni boydayiz ama ben 80 ya 65 olmam lazim

0|1
    0|0
    • yok be kardeşim bence abartıyorlar biraz kilolu olmak lazım 65 falan çok az

• Tm abicim not ettim kafaya tesekkur ederim zaman ayirdigin icin mutlu sabahlar

• Eyv kardeşim ne demek. sana da hayırlı sabahlar

• Sismansin

0|0
    0|0
    • fotoda gözüktüğü kadarım işte, artık sen hesapla şişman mı fit mi sıska mı

Yükleniyor...