Sitenin tatsızlaştığını düşündüğünüz zamanlar?

Sitenin tatsızlaştığını düşündüğünüz zamanlar hangi zaman dilimleridir?

Seviyesiz sorular olabilir...

Anlamsız tartışmalar?

PKK yandaşlarının sitede çoğalması olabilir?

Faşistlerden sıkılmış olabilirsiniz?

Sahte insanların varlığından sıkıldığınız zamanlar olabilir...

Sevdiğiniz arkadaşlarınızın siteden uzaklaştırılması/uzaklaşması olabilir.

Aklınıza daha ne gelirse...

Hadi bakalım pamuk eller klavyeye.

Siteden en çok sıkıldığınız dönem hangi zamanlardır?

0|0
9|19

En İyi Kız Görüşü

• Evet yeni olduğum halde sıkılmış durumdayım. Her hali sıkıyor artık.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Herkesin tetiklenen bir memnuniytsizlik içine düşüp özentisiz birbirine saldırır gibi ya da sütliman deniz gibi isteksiz cevap verdiği zamanlar sıkılıyorumi bir muhabbet ortamı gelişmiyor ben de çıkıyorum

2|0
    0|0
    • Yahu aslında buraya öyle çok ulvi anlamlar yüklemiyorum, ama bulunduğum süre içinde keyif almak istiyorum,herkes gibi. Buraya giripte buranın saçmalığından bahsetmek daha saçma.

• Bazen saçma şeyler de olabiliyor ama can sıkan.

Bunun belli bir kuralı yok maalesef...

Her birimiz eminim ki buraya eğlenmeye girip de anlamsız şeylere sinirlendiğimiz kızdığımız olmuştur.

Ben bunlardan bahsetmiştim aslında.

Her site gibi buranın da sorunu bu, siteyi amacından saptıran öğeler ve sorunlar...

• Belli bir sebebi yok.Ama bazen saçma,aşağılayıcı,belli bir kesmi kötüleme,aşırı cahil olup bir konuda bildiğini diretme gibi durumlar olduğundan siteden bıkabiliyorum.Ama günlük hayatta da böyleleri var diyip olağan karşılıyorum.Ama genel olarak güzel bir site.

1|0
    0|0
  • iyi olduğunu düşündüğüm insanların

iyi olmadığını görünce

gidesim geliyor..

3|1
    0|0
  • yazı bölümünün kapanması keyfimizin içine sıçtı.tam da sansürlenmeye alışmıştım :/

0|0
    0|0
  • şuana kadar düşünmedim Eğleniyorumda :)

0|0
    0|0
  • sitenin degilde tum zamanimi almasi sebebiyle isimi yapamama konusu tatsizlastirmisti, hatta terk ettim siteyi de bir arkadasin terk etmektense zaman s1n1rlandirmasi koy kendine tavsiyesi uzerine geri dondum simdi cok iyi anlasiyoruz siteyle :)

0|0
    0|0
  • kendimi bir kısır döngünün içersinde aynı soruların ortasında bulup yaratıcılığımın köreldiği ve etrafımdaki neşeli kalabalığın birer birer gittiği zaman soğudum rüyabacı armageddon gizemli katilken seviyordum bu siteyi ama hepsi çok bozdu öyle böyle bozmadı çok bozdu çok :))

0|0
    0|0
    • Sorma başlangıçların adamı :)

Ben de yaprak dökümlerini sevmiyorum...

• bi de şu açıdan bak rüyabacı bu bir döngü mevsimler değişir yapraklar solar dökülür toprak olur börtü böcek devinim vs neyse işte yine bi gün yeşerir başka vücutta :))

• :) Harika hadi hayırlısı :)

• din ve siyaset içerikli başlıklar açıldığında tatsızlaşıyor ama iyi bir tarafıda var bu başlıklarda kimin ne kadar cahil veya bilgili olduğu ortaya çıkıyor. bu gibi başlıklar yasaklanmalı yinede. bu konular bu gibi ortamlarda tartışılacak konular değil

0|0
    0|0
  • veren kızların sorularını düşündükçe canım sıkılıyor :DDpişman olduklarını gördükçe seviniyorum.fazla sadistçe bir yaklaşım oldu :D

1|0
    0|0
  • Bir şeyi asıl kaynağından öğrenmeyip de TV'den twitter'dan Viki'lerden gördüğünü aynen tekrarlayan insanlar sıkıcı

0|0
    0|0
  • İMAMI GAZALİ der ki , cahillerle tartışmayın ben hiç kazanamadım. ondandır ki eğer doğru olduğuna emin ve kanıtlanabilir düşüncelerin var ise , sonuna kadar arkasında dur , yok değilsen sus , bilene sor. boş kafadan çok ses çıkar !

0|0
    0|0
  • Bence çok güzel bir yer ve tarif ettiğiniz insanlar topluluğuna henüz rastlamadım burada.

0|0
    0|0
  • mesai bitince tatsızlaşıyo benim için . hepinizi kullanıyorum zaman geçirmek için sırtınızdan para kazanıyorum haberiniz olsun nihaha

0|0
    0|0
  • dinsizleri gördükçe

0|0
    1|0
  • ben çok tatsızım bu aralar herşey gibi burasıda tatsız geliyor...

0|0
    0|0
  • sadece farklı cümlelerle aynı soruları gördükçe tavan yapıyor tatsızlık

0|0
    0|0
  • Küfür yediğim dönemler çok sıkıcı geliyor!

0|0
    0|0
  • Yanlış anlaşılmaya müasit sorular ve cevaplar gördüğümde sıkılıyorum evet.

0|0
    0|0
  • Bu zamanlar çok sıkılıyorum. Gene kendime kafa izni vereceğim sanırım. 1 ay...

0|0
    0|0
    • Sen gidince hep 1 ay gidiyorsun zaten.

Hakikaten bazen lazım o gitmeler...

• Arada kafa izni gerekiyor. Çoluk çocuk doluyor çünkü. Sorular aynı, kişiler aynı, geyik muhabbet aynı.

Ben yapım gereği sürekli yeni insanlarla tanışıyorum. E burada bi' yerden sorna bitiyor insan. Gidip geleyim yeniler gelmiş olur. =)

Hoş burada tanımadığım, tanışmak istediğim insanlar da var ama... Başka bahara artık. =)

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...