Protein ve kabızlık?

Arkadaslar protein agirlikli beslendigim icin su ramazan ayinda kabizlik sorunu iyice artti sahurdan once ve oftardan once spor yapip protein agirlikli yiyorum tekrar ama su icimi az oldugu icin tartoda +2 kg yi gordum 1 haftada yardimci olun arkadaslar ozellimle protein agirlikle beslenenler bu sorunu oruc tutarken nasil cozuyor

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• İftardan önce spor yapılmaz bilgin olsun. Ölebilirsin kabız olman iyi yine. İftar yap iki saat sonra antrenman yap. Manyak gibi saldırmayın spora bırak steroidi adam gibi beslenemiyoruz zaten Ramazanda yani iftar sahur arası üç öğün de her birinde 30 gram protein de 90 gram çok çok su iç ki her halükarda yetersiz gelecek gündüz içmediğin için üstüne üstlük ne yersen ye gündüz açlığında pozitif nitrojen dengesi negatife dönecek bir de sebzeye yer kalmıyor muhtemelen. Velhasılkelam abartma yani sakin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• O kadar fazla protein tüketimi zordur biliyorum nasıl bir şey olduğunu ama bende hiç kabızlık gibi belirtiler göstermemişti. Ramazanda kolay ve hızlı yoldan protein almak istiyorsan iftarda whey protein, sahurda ezan okunmasına 5-10dk dakika kala kasein proteini tüketmeni öneriyorum

0|0
    0|0
  • bol bol hiyar ye etkisi olur problemini cozersin ;)

0|0
    0|0
  • enteresan protein agirlikli besleniyorum ama hiç böyle bir sorunum olmadı. peki yeterince lif alıyormusun? proteini tutan liftir. eğer almiyosan lifli gidalar yemeni öneririm bide öyle dene.

0|0
    0|0
    • Yulaf kepegi tuketiyorum iftarla sahur arasinda ama yetmiyor demekki ve vucudum alisamadi heralde yiyip yattigim icin acana sahurdan sonra 1 saat bekleyip spor mu yapsam

• Brokoli veya eti nin lifalif diye yulaf ezmesi var bu 2 sinden birini öneririm. Sporunuda kesinlikle ramazan döneminde ağır yapma. Lokalde yapma genel hareketler yap her bölgeden 2 ser hareket gibi.

• kuru kayısı yemen lazım yatmadan 2 ya da 3 adet

0|0
    0|0
    • İse yarar insallah deniyicem

• her akşam düzenli yemen lağzım incir kurusu da olur kayısı kurusu da ama.. kayısının gün kurusunu almanı tavsiye ederim diğer kayısıya göre biraz fiyat farkı vardır ama... netilce iyidir yatmadan mutlaka 2 ya da 3 adet her akşam yemen lağzım

• lifli gıdalara da başvurmalısın bol bol lifli gıdalardan tüketmelisin

0|0
    0|0
  • zorr. s

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...