Siz olsanız ne yapardınız ?

Bir kızdan hoşlanıyorum ve kızında hal,hareketlerinden onunda benden hoşlandığını biliyorum. Şimdi yazıyı uzatmamak adına o konu hakkında birşey yazmayacağım. Fakat bu kız çok güzel ve erkekler etrafında pervane olmasına rağmen hiçbiriyle sevgili anlamında ilgilenimiyor. Sorumsa şu ben bu kız ile çıkmak mı dersiniz veya ne derseniz işte bütün gözler üzerime çevrilecek. Bu durumda hiç hoşuma gitmeyecek. Bu da beni geri adım atmaya sürüklüyor. Siz bu durumda olsanız ne yaparsınız ?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• sen kendi kendine gelin güvey olmuşsun ama dur bakalım kız seni istiyomu ? :)

0|0
    0|0
    • Merak etme o açıdan sorun olmaz :)

• haa o garantiyse mesele yok :) atrafın neder diye patanaj yapma... git konuş :)

Kızlar Ne Diyor 3

• alır karşıma en başta konuşurdum kıskanç yapıda olduğumu, ve onunla birlikteyken gözler üstüme çevrilceği için rahatsız ve huzursuz olacağımı ne yapmam gerektiğini bilmediğimi söler ortak bi yol bulmaya çalışırdım yada çalışılmalı.

0|0
    0|0
  • sen iliskini elalem icin mi yasiycaksin ki ?..hoslaniyosan istiyosan bosver uzerine cevrilen gozleri,guzel iliskiler herzamn gozl altindadir herzamn takiptedir ,bence kalbini dinle ,bunu yasiycak olan sensin ,elalem degil

0|0
    0|0
  • senin kendine güvenin yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...