Galatasaray devre arasında bu oyunculardan hangisini transfer etmeli?

Fatih Terim Ünal Aysal´ın Diego ve Sneijderi önerdiğini ancak kendisinin Kaka´yı istediğini söyledi siz hangi oyuncuyu istersiniz?

• Kaka
    47% (42)46% (70)46% (112)Oy Ver
  • Sneijder
    16% (14)15% (23)15% (37)Oy Ver
  • Diego
    11% (10)14% (22)13% (32)Oy Ver
  • Ronaldinho
    26% (24)25% (37)26% (61)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|43

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Kaka istemiyor gelmek. Zorla mi getirecez anlamiyorum ki. Sneijder der ve giderim.

0|1
    0|0
    • ben de katılırım ;) ayrıca bugün gazetede okudum , kakayı almak gibi bi planı yokmuş başkanımızın. ne kadar doğru bilmem ;) der giderim :D

• Fatih Terim için dünyanın en iyi oyuncusu Kaka�dır bunu her yerde söyledi Kaka gelmek istemeyebilir benim bildiğim kadarıyla Galatasaray Real Madridle anlaştı Jose Mourinho�da Fatih Terimin yakın arkadaşı ve Mourinho Kaka�yı Galatasaraya gitmesi için ikna edecek

• Rezillige bak ya. Sanki Kaka kurtaracak bizim takımı.

• Senin hatun hatun değil :D

0|0
    0|0
  • kaka gelsin hoca kimi istiyorsa o gelmeli

0|0
    0|0
  • Sneijder hariç hepsi olabilir.

0|0
    0|0

• evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• Kaka diyorum. Sonuçta hem tribünleri ayağa kaldıran, hem de gerçekten isim yapmış biri olmalı, tabii takıma katısı kesinlikle olmalı. Kaka kendisini yeniden bulur bence Galatasarayımızda, Hagi'de olduğu gibi.

0|2
    0|0
  • kaka gelirse, elinde patlar galatasarayın kaka bitik bir adam. guti beşiktaşa geldiğini hatırlayın. istanbul için geldi. oynadığı futbol koca bir HİÇÇ. Sneijder galatasaraya gelmez bir kere bunu kafanızdan çıkartın. Kuyt fenerbahçedeyken sneijder galatasaraya gelmez. Diego çok zor bir ihtimal. Ronaldinho sex hayatını işine karıştırmasaydı. çok iyi bir futbolcuydu. sex futbolcuları bitiriyor. Ronaldinho bir anda neden söndü hiç düşünmediniz mi ?

0|0
    0|0
  • Kaka en doğru tercih olur.

0|0
    0|0
  • Kaka ikisinden de iyidir.Mesut Özil gibi bana göre dünyanın şu anda en iyi 5 futbolcusundan biri ile aynı takımda olduğu için şans bulamıyor yoksa her takımda ilk 11'de oynama potansiyeli var barcelona'da bile olsa fabregas'ın yerine ilk 11'de oynar

0|0
    0|0
  • Tabiki de Kaka. Gelicek oyuncunun potansiyelinden çok takıma uyum sağliyabilicek bir oyuncu olması önemli. Mesela dünya yıldızı Messi başka bir takıma geçse bile, kısa pas antremanı yapmayan bir takımda oynayamaz.

Listedeki oyunculardan da sadece Kaka Galatasaray'ın tekniğine uyuyor.

0|0
    0|0
  • kaka marka bır adam her turlu kendı malıyetını forma stıslarıdan ve reklam sayesınde cıkarır ve sonucta cok teknık bır futbolcu ve fatıh terımın elınden gectıgınde GS ya cok farklı seyler katabılır belkı ıkıncı hagımız olur

0|1
    0|0
  • kaka herkesi heyecanlandırı tabi ama avrupada oynayabilecek ve daha düşük maliyetli futbolculara yönelmeli

ayrıca kaka ve sneijderin Türkiyeye gelmek isteyeceğini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Valla gelebilme ihtimali varsa Kaka derimde eğer kaka olmassa kesinlikle diegoyu almalı.Snejderi boşverin birincisi türkiyeye bırakmazlar o adamı ikincisi gelse bile Kaka ve Diegonun yapabileceklerini yapamaz.Snejder çok kaliteli oyun sistemi olan takımlarda oynayabilir.

0|0
    0|0
  • valla ne yalan söylüyüm ben bu tip topçuların hiçbirini istemiyorum

devre arası gökhan töre, ömer toprak, ve kaleci sinan bolat

ben olsam devre arasında tek ilgileneceğim konu bu 3 futbolcu ve milan barosa gidecek takım bulmak olurdu

0|1
    0|0
  • arkadaslar kaka eski performansına sahip değil 2 yıldır adam gibi oynamiyo bile bence sneijder daha fayda sağlıyacaktır Cimboma :)

0|0
    0|0
  • Kimi elindekinin kıymetini bilmez, kimi de bir ömür sevdiğini bulacak diye döner durur.

0|0
    0|0
  • tabiki ronaldinho yu isteriz ama öyle bir seçeneğimiz yok malesef. gelse bizde hagi gibi iş yapardı. kaka gelsede yaramayacak o yüzden diego derim kesinlikle. onunda kalitesi belli neticede

0|0
    0|0
  • hiçbirini alamaz fener kapar dıorum

0|0
    1|2
  • Kakayı şuan için alamayız çünkü yavaş yavaş ilk 11e girmeye başladı. Ama diegoyu kesinlikle almalıyız diyorum ve bu sayede 4-5-1e döneriz

0|0
    0|0
  • kaka elbette

0|0
    0|1
  • Kakayı alalım diyenler acaba futboldan ne kadar anlıyor merak edıyorum Şampiyonlar Liginde oynatamıyoruz onu hiçmi futbol bilginiz yok.!Ayrıca bize dinamik başarıya aç adam lazım bunlar iş yapmaz bizde,ancak yatarak para alırlar.

0|0
    0|0
    • Kaka'yı bizzat isteyen Fatih Terim değil mi?

• dostum kakayı alacağına diegoyu al iki kulvardada oynat sen neyin kafasındasın ya bilmem kaçpara borcun altındayız haberin varmı 1,2 miyon avro gelmiş onuda har vurup harman savurmakmı lazım kaka yılda kaç milyon avro kazanıyor biliyomusun sen? ona yıllık 6 7 milyon ver bakıyım diğer futbolcular oynuyormu bidaha adam gibi.

• Keşke Diego gelse ben Diegoyu tercih ederim çünkü Kaka 2 yıldır top oynamıyor ama bu ikiliden biri mutlka alınmalı

• bu saydıklarından bi Kaka iş yapar ama oda şampiyonlar liginde oynuyamıyacak onun için pek transfer edilmeside taraftarı değilim seneye bırakılmalı...

0|0
    0|0
  • Elbette Kaka Leiteeeee

0|0
    0|1
  • ne messi ne ronaldo a.kadır keita.

0|1
    0|0
  • Sneijder gelmiyecekmiş unutun siz onu menejeri açıklama yapmış bu gün :D

0|0
    0|0
  • tabiki kaka hacı :) ronaldinho gelse şımarık dawranır oda işe yaramaz

0|0
    0|0
  • Kaka diyeceğim ve isterdim ama o da bizim lige çok fazla gelir.

0|0
    0|0
  • Kaka gelsin hacı

0|0
    0|0
  • Sabri var işte.. Allah'tan, başka ne istiyorsunuz GSliler?

0|1
    0|1
  • Sneijder

.

0|0
    0|0
  • diego gs ye burda tek o adam gerçek yararı sağlar diğerleri kötü olduğundan değil sistem adamı..

0|0
    0|0
  • Ronaldinho...

0|0
    0|0
  • ben fb liyim ama sorunsuz bir yıldız olan kaka yı gsde görmek isterim:)

0|0
    0|0
  • Kaka gelsin daha da transfer istemiyorum.

0|0
    0|0
  • kaka ıyı olur beyin olurr

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12
Yükleniyor...