Eskileri hatırlatan eşyaları saklar mısınız?

Bugün farkettimde eski ilişkilerimden anılar dışında hiçbir şey kalmamış . Ne bir resim , hediye , yazı ,koku hiçbirşey diğerleri neysede biri 2 diğeri 1.5 sene süren iki uzun diyebileceğim ilişkiden geride o anı hatırlatıcak ne hissettiğimi hatırlatıcak . O aralar nasıl bir ruh halindeysem herşeyi kaybediyorum ortalıktan . Düşünüyorum da ben mi uyduruyorum , sonuçta aklımda olan kopuk kopuk anılar başka birşey yok. Kullandığı parfümüm adını hatırlasaydım keşke gidip alırdım koklardım

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Saklarim güzel günlerin anisina

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• unuttuğum için saklarım başka türlü bilerek saklamam ne var ne yok atarım. yada maddi bişey varsa ayrıldğımızda iade ederim. geçmişte bıraktığım insanların herhangi bir parcasını geleceğimde görmek istemem.

0|0
    0|0
  • ayrıldım birisine aiit her türlü hatırayı kaldırırım... bekletmem..

0|0
    0|0
  • unuttuysam atarım , unutamamıssam bı kenarda durur. ama eger o kişiyi sildiysen at gitsin

0|0
    0|0
  • ondan bana geriye kalan bir resmi ve yüzük.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• eski eskide kalmıştır benim için ona dair herşeyi yok ederim ve öylede yaptım mutluyum öteki türlü gördükçe eski hatıralarını mutsuz olursun unutamazsın.

0|0
    0|0
  • gerek yok,hakettiği yer çöpün en dibi.

0|0
    0|0
  • hayır hacı yaa unutmak lazım bazı seyleri :) hepsini geri verdim o saklıyor şimdi :D

0|0
    0|0
  • eskiye ait hiçbir şeyi saklamam değeri ne olursa olsun...

0|0
    0|0
  • 5 senedir sakladığım hediyeler felan hep duruyor

10 tane mektup resimler askerde beraber çekildiğimiz fotolar

evime geldiği otobüs biletine kadar aldığı hediyenin üstündeki nota burç kitaplarına kadar

herşey duruyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...