Bıkmadık mı hala bilinç altımıza saldırmalarından?

reklam filmlerinde gerek dizi sınama vs vs gibigorsel medyain oyunlarından bıkmadıkmı kadın ve erkek profilleri çizip onların güzel kalanlain çirkin olduğunu ve giyim tarzının sizi nasıl yansıttığını .bilinç altımıza yerleştirdikleri

buna örnek olarak türk sınamasının ilk başlangıçları sadece prono filmlerden başladığı ve bundan sonraki geçişlerde coşkunların v o döneme ait mini etekli kızları banu alkanlar müjde ar vs gibi bunun neticesindede TÜRKİYE CİNSELLİĞİN AFRİKASIDIR deyimlerinin yerleştiği siz bunu konuy neler katabilirsiniz

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• rtük ün önceden ceza vereceği pek çok ahlaksızlık örneği rahat rahat yayınlanıyor artık dizilerde.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sıkılmamışız ki hala saçmalamalarla dolu dizi sektörü Türkiye yi çok güzel uyuşturuyor.

Diğer yandan Acun Ilıcalı gibi bir medya maymunu da çok güzel yapıyor işini.

Hala sıkılmamışız acı ama, gerçek.

0|0
    0|0
  • Sadece belgesel kanallarından Nat Geo Wild izliyorum...Yeterli bana...

0|0
    0|0
  • tv izlememek lazım.

0|0
    0|0
  • Tv ile işim yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• değil kardeşim türkiye cinselliğin afrikası değil. bu haddini aşan bi söz. cinselliğin parisi newyork'u olmak için p_rno filmleri mi yaşamak lazım. ulu orta alanen açık seçik kuralsız kim kime dumduma bi cinsellik mi gerekli? evlilik harici bi çocuk gayet normal mi karşılanmalı? rusya ukrayna vb ülkelerde 13-14'ünde bekaretini kaybetmemiş çocukları doktora götürüp sorunlu diye terapi mi aldırmali. laf olsun diye laf konuşma. türkiye cinselliğin afrikası olsaydı ne sen ne ben var olur ne de bunları konuşabilirdik. TÜRKIYE CINSELLIĞIN AMAZONUDUR. çünkü türkiye de her tür cinsel tercihi ve cinsel ilişki tarzını fazlası ile bulabilirsin. ama bunu göremezsin. üstü kapalıdır gizlidir saklıdır. çünkü türk kültürü edep ar bunu gerektirir. inanç sistemi yani kainatı var eden helal olanı ve helal olanı doğru gizli ve özel olarak yapmayı emreder. kıskançlık denen duygu bunu ön görür. ben çalışmak için bi dönem rusyaya gittiğimde iş arkadaşı edindim kendime. kadın kocasının yanında bana rahatlıkla sürtünüp dudağımi öpebiliyordu vs vs. hayretler içindeydim ama böyle. amcamın oğlu amerika da master yaptı orası rusya'dan vs den daha b.k! bu mudur cinselliğin başkenti olmak kıtası olmak. yarın bi gün esin kız çocuğun olduğunda ya da bacını düşündüğünde bu şekilde konuşabilecek misin? şahsi düşünüp genel yorumlar yapmayın kardeşim. sana verecek kız yok diye bu yaftayi bi ülkeye bi millete yapıştırmak ne senin ne benim ne ne bi başkasının haddine değil.

0|0
    0|0
  • sex sells bro. Türkiye'de de böyle ABD'de de böyle. net.

0|0
    0|0
  • tv mi? one yaa,yeni icat mı...?

0|0
    0|0
  • Şu cümlene katıldım. "Türkiye cinselliğin Afrika'sıdır. Benim de sevdiğim bir sözdür.

0|0
    0|0
Yükleniyor...